Przejdź do treści

Pod 13 – nowa undergroundowa scena Amfiteatru – koncert Rosalie Chatwin

Amfiteatr otwiera nową przestrzeń artystyczną. Przestrzeń surową, nieociosaną i klimatyczną, którą chcemy wykorzystać na różne formy artystyczne. Pod 13 – bo taką nazwę nosi nowe miejsce, to dawna garderoba, z której korzystały gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Na inaugurację 27 stycznia koncert młodej i utalentowanej wokalistki – Rosalie Chatwin.
Podziemia Amfiteatru mają potencjał, który chcemy wykorzystać przeznaczając ją dla różnych form artystycznych. Dlaczego Pod 13? Bo chodzi o garderobę z numerem trzynastym, z której korzystały gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej tj. Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Andrzej Zaucha, Violetta Villas, czy Hannę Banaszak i Bohdan Smoleń. Na początek koncert młodej i utalentowanej wokalistki – Rosalie Chatwin.
Rosalie Chatwin to młoda artystka, której muzyczna przygoda rozpoczęła się w wieku 14 lat, kiedy napisała swoją pierwszą piosenkę. Dorastała w domu przepełnionym muzyką. W wieku 19 lat wydała swoją autorską płytę Diary – niezwykle emocjonalną i delikatną. Koncertowała w licznych miastach w Polsce. Nie jest jej obcy „busking”, czyli granie na ulicach. Muzycznie inspirują ją ludzie, uczucia i natura. Młodzieńcze teksty i proste, urocze melodie, to znak rozpoznawczy Rosalie. Songwriterka ma 21 lat i stale się rozwija. Muzyka Rosalie jest podobna do twórczość takich artystek jak Erykah Badu, Katie Melua czy Alicia Keys.
Bilety:
Wstęp za piątaka!
Bilety do kupienia na Biletyna.pl oraz w Amfiteatrze.
Miejsce:
Pod 13
ul. Parkowa 1

Czas:
27 stycznia (piątek) 2017
godz. 19.00