Przejdź do treści

Rapto Łapto – mocne uderzenie na jesienną chandrę!

Tuż przed Halloween, 30 października, zapraszamy na strrrasznie fajny i energetyczny koncert lokalnych specjalistów od hałasu i ostrego brzmienia!
Rapto Łapto to ośmiu zawodników wywodzących się z różnych klimatów, ale razem tworzących idealnie zrównoważone BANG! To zderzenie deskorolkowego flow z hardkorowym brzmieniem. „Duża dawka energii i pozytywnego jebudu” – jak sami się reklamują. Na ich koncerty należy zabierać hełmy, bo  muzyka potrafi zgnieść nawet najtwardszy czosnek. Jeśli zabraknie prądu, to nie ma stresu, bo chłopaki pojadą jak Flinstonowie. 17 Stycznia 2020 to data premiery sklepowej ich debiutanckiej płyty pt. „Bardzo Fajnie”. Perkusista Tymon, żeby pojechać na koncert, musi zanosić do szkoły usprawiedliwienie od swojej Mamy. Obecnie rzeźbią drugą, jeszcze fajniejszą płytę. „…A więc nie zwlekaj tylko… Rapto Łapto Skurczybyczku sprawdź to!”
Data narodzin: pierwszy kwartał 2018 r. Skład na chwilę obecną tworzą: Miłosz (gitara elektryczna), Pieczara (gitara basowa), Tymon (perkusja), Nawi (syntezator), Redzio, Charles Bluntes, Cacpa i Hi (mikrofony).

Początek koncertu 30 października o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1.
Bilety po 15 zł na biletyna.pl. Liczba miejsc ograniczona!
O wrażenia smakowe i uzupełnienie płynów zadba Otwarta Wine-Café.