Przejdź do treści

Ruszamy z naborem na WAKACJE 3D!

Wakacje 3D to kreatywne zajęcia dla najmłodszych. Odkryjemy wszystkie tajemnice druku 3D, a nasza wykwalifikowana kadra zaprezentuje funkcjonalność programów dbając o komfort Waszych pociech. Czy wiesz, że najnowocześniejsza technologia druku pozwala na odtworzenie niemalże każdego elementu, dostrzeżonego w rzeczywistości? To jakie elementy stworzymy na warsztatach zależy od nieograniczonej wyobraźni naszych uczestników. Wakacje 3D to doskonała propozycja dla chcących doświadczenia zupełnie innej jakości edukacji w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Bez względu, czy wracasz z wakacji, czy spędzasz je w mieście. Zapisy trwają tylko przez tydzień!

Na warsztatach Wakacje 3D przeprowadzimy Wasze dzieci przez wszelkie technikalia druku. Od obsługi wektorowych programów do uzyskania dowolnych i funkcjonalnych elementów. W przeszłości nasi uczestnicy wytwarzali już breloki, figurki postaci i zwierząt, podstawki, budynki z całego świata, a nawet katapulty. Chcemy łączyć świat fizyki z dobrą zabawą! Nasi instruktorzy dostosują program do wiedzy i umiejętności pociech, a każdy uczestnik otrzyma swój wydruk kompletnie za darmo!

Zapewniamy, że będzie artystycznie i bardzo kreatywnie. Jak zawsze zbudujemy więzi i obudzimy Wasze emocje.

Zapisy trwają tylko przez tydzień do 21 lipca 2021 roku. Udział zgłaszamy bezpośrednio poprzez ten formularz. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Warsztaty stacjonarne trwają od 26 lipca do 30 lipca 2021 w Pracowni Nowych Mediów przy ulicy Daszyńskiego 5 w Radomiu (Amfiteatr) i są przeznaczone dla dzieci w wieku: 9+
Cena: 150 zł/os.
Regulamin udziału w warsztatach artystycznych organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr – WAKACJE 3D