Przejdź do treści

Siedem sekretów wystarczająco dobrego taty

 

Warsztaty dla ojców tylko w męskim gronie! Masz poczucie, że nie wyrabiasz się w ojcowskiej roli? Chcesz wymienić się swoimi doświadczeniami lub może potrzebujesz wiedzy eksperta? Siedem sekretów wystarczająco dobrego taty to spotkanie, które poprowadzi Marcin Grudzień – psychoterapeuta i trener, który od lat zajmuje się wspieraniem rodzin oraz pracą z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Porozmawiamy o zaangażowaniu, poznaniu dziecka na każdym etapie życia, o stałości, bezpieczeństwu i trosce, miłości matki do dziecka, aktywnym słuchaniu i własnych zasobach duchowych.
Podróż po sekretach dobrego ojcostwa to rozwinięcie tematów związanych z: zaangażowaniem: poznaniem dziecka na każdym etapie życia, stałością; bezpieczeństwie i troską; miłości matki do dziecka; aktywnym słuchaniu oraz własnych zasobach duchowych.
13 listopada 2021, godz. 10.00 – 17.00. Amfiteatr, ul. Śniadeckich 2.
Cena: 200 zł (w tym 7 godzinna sesja z ekspertem oraz lunch).
ZAPISY

W czasie spotkania dowiemy się, co każdy z sekretów znaczy w Twoim życiu. Bez obaw! Nie będziemy wścibscy. Zapewniamy, że spotkanie obędzie się z poszanowaniem dla Waszej prywatności. Zastanowimy się, jak w oparciu o siedem sekretów rozwijać rodzicielskie zasoby, jak budować dobre relacje z dziećmi i żonami/partnerkami.
Odpowiemy na pytania:
– Czy rozumiemy i potrafimy wyrażać własne emocje i potrzeby w zgodzie z sobą tak, aby nie ranić naszych najbliższych?
– Czy znamy swoje mocne strony i ograniczenia?
– Na jakim fundamencie stoi poczucie naszej ojcowskiej wartości?
– Czy w świecie pełnym nowych bodźców potrafimy być w relacjach z dzieckiem tu i teraz?
– Jak radzimy sobie z odczuwaniem emocji naszych dzieci i partnerek?
– Czy skupiamy się tylko na poklepywaniu po plecach?
Podoświadczamy, poćwiczymy i porozmawiamy. To wszystko, aby wokół ojcowskiej obecności pojawiło się ciepło. W bezpiecznej atmosferze powiemy sobie czego chcemy i za czym tęsknimy.
O prowadzącym:
Marcin Grudzień – ojciec dwóch córek – Łucji (20 lat) i Jagody (6 lata), pracuje jako psychoterapeuta i trener z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Prowadzi warsztaty dla ojców w ośrodku psychoterapii i wsparcia dla rodzin Plaster Miodu w Warszawie oraz OPTA. Studiował w Studium Pomocy Psychologicznej Par w Instytucie Psychologii Zdrowia oraz Szkole Trenerów Grup Wsparcia Fundacji Sto Pociech. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Działa w Fundacji Masculinum. Dedykowane Mężczyznom. Badacz męskich ruchów społecznych, aktywny uczestnik męskich grup wsparcia. Wykładowca akademicki w Akademii Pedagogiki Specjalnej.
Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.