Przejdź do treści

Święta na warsztacie – cykl on-line

W tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów on-line. Podpowiemy, jak własnoręcznie zrobić ciekawy prezent, jak go ekologicznie zapakować oraz… jak zaskoczyć kubki smakowe wariacją na temat bigosu
 
16 grudnia 2020
godz. 18
Święta na warsztacie: Zmajstruj to sam! – warsztaty z prezentów home-made
Najlepszy majsterkowicz w mieście pokaże Wam, jak w prosty sposób wyczarować oryginalny prezent. Prezent zrobiony własnoręcznie jest wszak bezcenny!
Warsztaty poprowadzi Łukasz Fałdrowicz, specjalista od projektowania i aranżacji wnętrz, sztuk plastycznych rozmaitych, majsterkowicz.
Emisja na fb „Amfiteatr w Radomiu”.

17 grudnia 2020
godz. 18
Święta na warsztacie: Ekologiczne pakowanie prezentów z Julią Wizowską
„Podobno co roku przed świętami w Anglii zużywa się tyle papieru do pakowania prezentów, że można byłoby czterema warstwami przykryć królewski Hyde Park. A to – 160 hektarów! Może te statystyki odbiegają od polskich, ale nie sądzę, by różniły się diametralnie. A przecież pakowanie prezentów może być eko.” – pisze Julia Wizowska, autorka popularnego bloga nanowosmieci.pl
Julia pokaże Wam, jak w prosty, ekologiczny i efektowny sposób można zapakować świąteczne prezenty.
Emisja na fb „Amfiteatr w Radomiu”.

20 grudnia 2020
godz. 12
Święta na warsztacie: Ale bigos! – w kuchni z Tomaszem Skoblem, uczestnikiem IX edycji MasterChef Polska
Maratończyk, podróżnik… i uczestnik IX edycji MasterChef Polska – radomianin Tomasz Skobel zaprosi nas i Was do swojej kuchni. W przedświątecznym anturażu zaproponuje wariację na temat bigosu. Pokaże Wam i podpowie, jak przygotować… bigos rybny. Kto wie, może będzie to Wasze nowe, popisowe danie na świątecznym stole?
Emisja na fb „Amfiteatr w Radomiu”.