Przejdź do treści

Święta na warsztacie: Robimy zdjęcia!

Wracamy z kolejnym poradnikiem z cyklu „Święta na warsztacie”. Tym razem pokażemy Wam GIGA warsztat podzielony na dwa dni!

Zapewne zastanawiasz się, do czego można wykorzystać telefon komórkowy? Oprócz poszukiwania w internecie oryginalnych przepisów, możemy także uzyskać estetyczną fotografię bez wychodzenia z domu.
Czy wiesz, że Twój telefon posiada darmowe oprogramowanie, które pozwala na uzyskanie zaskakujących fotograficznych rezultatów? Na tych darmowych warsztatach on-line pokażemy Ci kilka sztuczek, które potrafią nawet zaskoczyć etatowych fotografów.
Jak wykorzystać aplikację aparatu? Jakie tryby może posiadać Twój Smartfon? Co to jest trójpodział i jak tworzyć symetryczne zdjęcia? Te jak i inne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Będzie prosto i zrozumiale!
Wykorzystamy darmowe aplikacje, które pozwolą na wykorzystanie Twojej kreatywności. Pamiętaj, że ograniczenia istnieją tylko w głowie.
Wielkanoc to czas spędzony z rodziną. W czasach on-line każdy z nas chciałby uzyskać estetyczne zdjęcie i wysłać je na odległość. Masz już swój optymalny workflow? A może chcesz się go nauczyć?Widzimy się w piątek 2 kwietnia i w sobotę 3 kwietnia o godz. 11:00 na naszym Faceboooku!
Przeprowadzimy transmisję on-line, w której Patryk Wikaliński, nasz instruktor Kreatywnego Smartfonowania pokaże, w jaki sposób tworzy i edytuje zdjęcia za pomocą swojego telefonu! Tworzysz kreatywne zdjęcia w czasie pandemii? Pochwal się nimi w dyskusji lub w komentarzach pod filmem!
Patryk zainspirował się architekturą bloków z wielkiej płyty. Fotografuje kształty będące częścią kolorowej iluzji. W swoich pracach używa strukturalnego punktu widzenia tworzącego wrażenie innego świata. To kreskówkowa bajka o wielu polskich miastach, która swój początek miała w Radomiu. Kreatywność pozwoliła mu na stworzenie wielu projektów. Współpracował m.in. z Apple.inc, Pixelmator, iSpot Poland, Artibo Polska, Empik Foto, MyApple.pl, Passion Passport, VSCO czy z Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Prace twórcy w polskich mediach zostały nazwane: „minimalistycznymi kadrami, które wyniosły bloki do rangi sztuki”.
Prace Patryka można zobaczyć pod adresem: https://www.instagram.com/patryk_wikalinski