Przejdź do treści

Świetny koncert Pati Cze z big bandem „Mundana” – zdjęcia

mundana_pati_cze_600cW poniedziałkowy wieczór 25 maja w sali NOTu odbył się koncert big bandu „Mundana” z Pati Cze, czyli z Patrycją Kawęcką-Czerską. Przy wypełnionej słuchaczami sali świetnie zaprezentowali się muzycy Mundany i bohaterka wieczoru – Pati Cze.
Big band „Mundana” rozpoczął koncert jak zwykle, czyli utworem Funky night. Później widzowie mieli okazję wysłuchać mocno zróżnicowanych utworów: od Różowej pantery i Your love po Adagio. Utwory śpiewane przez Patrycję za każdym razem pokazywały jej niezwykłe umiejętności wokalne, szczególnie piękne wykonany Adagio. Jak zwykle znakomicie zagrała Mundana udowadniając, że radomski big band jest bardzo pozytywnie wyróżniającą się grupą muzyczną. Na zakończenie koncertu Patrycja zaśpiewała swój autorski utwór Stop. Ale to nie był koniec wieczoru. Widzowie domagali się bisu i go dostali. Dwa razy.
Z jak najlepszej strony pokazał się również chórek Pati Cze złożony z trzech utalentowanych wokalistek. Piąty koncert z cyklu Radomscy muzycy z big bandem „Mundana” poprowadził Jakub Mitek, a big bandem, jak zwykle, dyrygował Zbigniew Bidziński.
Organizatorami koncertu był Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” oraz fundacja „Musica Mundana”.