Przejdź do treści

Wkoło zioło: Kręcimy kremy! [ZAREJESTRUJ SIĘ]

Zrób coś dobrego dla siebie na wiosnę! Jeśli chcesz zacząć przygodę z naturalną pielęgnacją i samodzielnym przygotowywaniem kosmetyków, to te warsztaty są dla Ciebie. 17 kwietnia zapraszamy do Amfiteatru na stacjonarne warsztaty w cyklu „Wkoło zioło”. Jeśli masz ochotę ukręcić sobie krem – wypełnił formularz zgłoszeniowy. Warsztaty odbędą się tylko pod warunkiem zebrania minimalnej liczby uczestników

– Podczas warsztatów „Kręcimy kremy!” omówimy podstawowe zasady pielęgnacji twarzy oraz poznamy rośliny i ich właściwości pielęgnujące różne typy cery. Wspólnie przygotujemy tonik, odżywcze serum oraz każda z nas ukręci swój własny krem. Wiedza uzyskana na warsztatach pozwoli nam na samodzielne przygotowywanie kosmetyków o prostym i naturalnym składzie w domowym zaciszu – zachęca Magdalena Oprządek, prowadząca warsztaty.
Magdalena Oprządek – geografka, która po poznaniu roślin tatrzańskich nie miała już wątpliwości, czym będzie się zajmować w życiu: roślinami! Jej pasją jest zarażanie ludzi szacunkiem i zamiłowaniem do świata roślin. Zajmuje się edukacją w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz współprowadzi w mężem kawiarnię Karowa 20. Gdy nie ma jej w pracy, zapewne wspina się ze swoimi synami po drzewach w nadwiślańskich łęgach lub parzy herbatę z dzikich roślin jadalnych w czasie jednego ze swych biwaków.
Warsztaty odbędą się 17 kwietnia w Amfiteatrze przy ul. Parkowej 1 w godz. 12-14 pod warunkiem zebrania minimalnej liczby osób.
Koszt uczestnictwa w nich to 150 zł.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach dostaną wiadomość na e-mail na temat sposobu płatności.

Rejestracja wyłącznie za pomocą formularza:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSegdlG1izvReb…/viewform