Przejdź do treści

Wkręć się w muzykowanie: Aladyn [BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY]

7 marca wracamy z cyklem „Wkręć się w muzykowanie” w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 5 – na żywo! Zapraszamy na pełną przygód opowieść o ALADYNIE. Poznamy księżniczkę, córkę Sułtana, będziemy latać czarodziejskim dywanem, by w końcu odszukać Dżina zamkniętego w czarodziejskiej lampie
Oto MUZYCZNE OPOWIEŚCI ence-pence, gdzie taniec zaplata się z dźwiękiem, ruch z kolorem, słowo z gestem, a wszystko razem tworzy niezapomnianą przygodę, dając mnóstwo radości. To wyjątkowy rodzaj spektaklu, gdzie dzieci są nie tylko jego odbiorcami, ale stają się jednocześnie twórcami, aktywnie przeżywając treści bajki.
PROWADZENIE: Kinga Bobienko – muzyk, pedagog, absolwentka rytmiki na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów dla Menedżerów Kultury na SGH w Warszawie. Jej fascynacją jest świat dziecięcej wyobraźni, który odpowiednio stymulowany, potrafi zabrać w niezapomnianą podróż.
Dbając o Państwa bezpieczeństwo, przestrzegamy procedur sanitarnych. Prosimy o zakładanie masek, dezynfekcję rąk przed wejściem na salę i zachowywanie bezpiecznego dystansu.
Warsztaty o godz.: 9:30, 11, 12:30
Kupując bilet, wybieracie porę spotkania.
Limity wiekowe: 2-7 lat.

Bilety: 30 zł (rodzic+dziecko) wyłącznie na biletyna.pl 

Miejsce: Amfiteatr, ul. Daszyńskiego 5