Przejdź do treści

Wkręć się w teatr – „Bukiet Talentów”. Bilety już w sprzedaży!

26 stycznia 2020 r. zapraszamy do Kuźni Artystycznej na kolejną odsłonę cyklu „Wkręć się w teatr”. Bohaterami spektaklu „Bukiet Talentów” są trzy kwiaty o światowych temperamentach: piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Mają one ważną misję – uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi!
Który z nich zasługuje jednak najmocniej na tytuł ekologicznego bohatera? Który z kwiatów zaprezentuje największy talent? Wszystko rozstrzygnie się na Kwiatoturnieju, którego będziecie świadkami! To będzie zacięta rywalizacja, pełna… doskonałej zabawy i dobrego humoru! Show must go on!
„Bukiet Talentów” to wspaniały, rozśpiewany, interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić! Przedstawienie przygotowane jest w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska.
Spektakle o godz. 10 i 12.
Bilety: normalne po 10 zł, rodzinne po  30 zł na biletyna.pl i w kasie Kuźni Artystycznej.
Na wydarzenie dostępne są także bilety zniżkowe wyłącznie dla posiadaczy „Karty Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością”.
Kupując bilet, wybieracie godzinę spektaklu. Liczba miejsc ograniczona!
Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5