Przejdź do treści

Wkręć się w teatr: Choinka


Czas na przedświąteczny spektakl! Tym razem fani cyklu „Wkręć się w teatr” wprawią swoje nastroje w klimat inspirowany łowickimi wycinankami ludowymi. Wydarzenie będzie opatrzone pięknymi piosenkami stylizowanymi na ludowe melodie. Przed Państwem teatr magnesu dla dzieci i dorosłych!
Bohaterowie są nietypowi – to zabawki choinkowe, które szukają swojego miejsca na ponad dwumetrowym drzewku. Pytania, które zadaje główny bohater – Bałwanek, pozwalają na odkrycie prawdziwego sensu świątecznych dekoracji. To pogodne i wesołe przedstawienie dla całej rodziny.
5 grudnia, godz. 10.00 i 12.00 – ul. Daszyńskiego 5

15 zł – bilet normalny, 50 zł – bilet rodzinny (2 dzieci + 2 dorosłych): KUP BILET
*kupując bilet, wybierasz dzień warsztatów. Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5 (płatność wyłącznie gotówką).

Odbędą się także warsztaty pokazowe!
W nadchodzącym wydarzeniu weźmiecie udział w niepowtarzalnych warsztatach. Widzowie doświadczą procesu tworzenia teatru plastycznego. W aktywny sposób, występując na scenie,  poznamy  formy teatru magnesu, odkryjemy wagę roli scenografii oraz muzyki. Poznamy technikę podkładania głosu lalkowym postaciom.
Będziemy współtwórcami improwizowanych etiud, podczas których staniemy się aktorami-lalkarzami.
Liczba miejsc ograniczona!
Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.