Przejdź do treści

Wkręć się w teatr: Mój przyjaciel pies [TEATRALNY SZKICOWNIK]

„Mój przyjaciel pies” poznańskiego teatru TeatRyle to pełen humoru spektakl dla dzieci od lat trzech. Opowiada historię pewnego Misia, który spotyka biednego, głodnego i bezdomnego psa. Bardzo chciałby go zabrać do domu, ale Tata Niedźwiedź nie lubi piesków, dokuczyły mu, kiedy dawno temu żył w lesie. Zapraszamy 14 marca na Daszyńskiego 5 – wreszcie spotkamy się na żywo!

Czy małemu Misiowi uda się zaprzyjaźnić z psem? Czy tata zgodzi się, by pies zamieszkał u nich pod łóżkiem? Jaką rolę odegra pojawienie się groźnego i podstępnego Lisa? Tego dowiecie się, oglądając przedstawienie.
TeatRyle to przedsięwzięcie Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich, absolwentów PWST Wydziału Sztuki Lalkarskiej (obecnie Akademia Teatralna) w Białymstoku, na co dzień aktorów Teatru Animacji w Poznaniu.
Bilety: 50 zł bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci) ; 15zł bilet pojedynczy, 15zł ( 1+1) na Kartę osoby z niepełnosprawnością. Bilety wyłącznie na biletyna.pl
Spektakl dla widzów od lat 3 do 103. Liczba miejsc ograniczona!
Dbając o Państwa bezpieczeństwo, przestrzegamy procedur sanitarnych. Prosimy o zakładanie masek, dezynfekcję rąk przed wejściem na salę i zachowywanie bezpiecznego dystansu.

TEATRALNY SZKICOWNIK_MOJ_PRZYJACIEL_PIES – po obejrzeniu spektaklu zachęcamy do pobrania szkicownika i wypełnienia zadań 🙂