Przejdź do treści

Wkręć się w teatr on-line: 3xKrólewna, 3xSmok [TEATRALNY SZKICOWNIK DO POBRANIA]

Razem z Teatrem Pod Orzełkiem zapraszamy na pierwszy w tym roku spektakl w Waszym ulubionym cyklu! 24 stycznia o godz. 11 zapraszamy przed ekrany i monitory na spektakl „3xKrólewna, 3xSmok”
Aktorzy opowiedzą Wam trzy historie o królewnach. Choć wszystkie bajki zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg jest zupełnie inny…
Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość.
Poznacie różnorodne formy lalek: kukły, maski, lalkę trikową.
Spektakl będzie dostępny wyłącznie 24 stycznia od godz. 11. Transmisja bez zapisu, dlatego lepiej się nie spóźnić – powtórki nie będzie 🙂
 

 

TEATRALNY SZKICOWNIK. Szkicownik będzie się pojawiał po każdym spektaklu. Zachęcamy do wydrukowania go…i wykonania zadań. Ich efekty przysyłajcie nam na adres: promocja@amfiteatr.radom.pl w temacie wpisując „Szkicownik teatralny” lub wklejając zdjęcia w postach w wydarzeniu.