Przejdź do treści

Wkręć się w teatr on-line: Dzielny Grześ i Święty Mikołaj / KONKURS

Czy dla miłośników teatru może być lepszy prezent na „mikołajki” niż… spektakl? Mamy dla Was pachnący już świąteczną atmosferą, pełen magii pacynkowy spektakl o Dzielnym Grzesiu, który ratuje Świętego Mikołaja z tarapatów! Zapraszamy przed ekrany i monitory 6 grudnia w południe. Widzimy się na profilu Fb Amfiteatr- Daszyńskiego 5 
Klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.
Święta tuż, tuż… Na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety, w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała wszystko zepsuć. Na szczęście nad pracą Świętego Mikołaja czuwa Dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten jakże ważny dzień w Roku. Jak Grześ tego dokona?
Gdy już 6 grudnia rozpakujecie swoje mikołajkowe prezenty od bliskich, zapraszam Was w południe przed monitory i ekrany na facebookowy profil „Amfiteatr w Radomiu” i „Amfiteatr – Daszyńskiego 5” na przedstawienie „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj”. Do zobaczenia, bądźcie grzeczni!

Początek spektaklu on-line 6 grudnia o godz. 12 na Fb „Amfiteatr – Daszyńskiego 5”.

UWAGA! Dla widzów „Wkręć się w teatr on-line” mamy także świąteczny, literacko-plastyczny… i ekologiczny konkurs „Życzenia dla Ziemi”. Do 18 grudnia czekamy na Wasze listy do św. Mikołaja… z życzeniami/prośbami o dobrostan naszej planety i jej mieszkańców. Autor listu, który najbardziej nas poruszy, wygra bezpłatne wejście na 3 dowolne spektakle z cyklu „Wkręć się w teatr” w czasie, gdy powróci „normalność”.
Listy lub rysunki/grafiki/filmiki należy wysyłać pod adres: promocja@amfiteatr.radom.pl , w temacie maila trzeba napisać „Życzenia dla Ziemi”.