Przejdź do treści

Dance session z Radomskim Kolektywem [FORMULARZE ZGŁOSZEŃ]

Po tygodniach pandemicznego, przymusowego zamrożenia, wreszcie możemy wyjść z domu, odetchnąć bez maseczek, poruszać się i po prostu spotkać (choć nadal z zachowaniem bezpiecznego dystansu). Czujemy zbliżające się, mimo wszystko i na szczęście!, lato. Energia rozpiera nas wyjątkowo, Was na pewno też, dlatego zapraszamy na pierwsze po wirusowej przerwie wydarzenie – Dance session z Radomskim Kolektywem – Female voices Pierwszego dnia lata 2020. 20 czerwca. Przypadek?

Czy jest lepszy sposób na pokazanie radości z powolnego powrotu „normalności” i nadejścia lata niż taniec? Wytańczycie się u nas za te kilkanaście tygodni, obiecujemy!
Do Waszych popisowych improwizacji zagra Dj LazyOne – pochodząca z miasta stołecznego gramofonomanka.
Niegdyś podbijająca parkiety tańcząc Bboying i Hip Hop Dance, obecnie rozgrzewa je jako pani Dj. Na swoim koncie ma wizyty w wielu polskich miastach, a także w Czechach, Niemczech, Słowenii, Szwajcarii czy przygodnie w Japonii. Finalistka polskiej edycji zawodów Red Bull Music 3style w 2018r. Organizatorka skrecz sesji oraz imprez. Obecnie prowadzi w radiu Kampus audycję „Ej, Dj!”
Motywem przewodnim dance session będą… kobiece głosy i kobieca siła, ale nie zapomnimy też o panach.💃🕺

Dbając o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo wprowadziliśmy limit miejsc i zapisy na poszczególne godziny dance session. Regulamin i formularz zgłoszeniowy:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA OPIEKUNÓW OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

 W związku ze znoszeniem kolejnych ograniczeń związanych z COVID-19, MOK Amfiteatr w Radomiu będzie wznawiał działalność w nowych warunkach sanitarnych.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej informacjami.
• zajęcia/warsztaty/spotkania prowadzone będą w małych grupach,
• liczebność grup będzie zależna od warunków pracy i powierzchni pomieszczeń do zajęć/spotkań/warsztatów,
• uczestnik może wziąć udział w zajęciach po podpisaniu stosownego oświadczenia oraz zapoznaniu się z Regulaminem.
• informacje o tym, które zajęcia i kiedy zostaną uruchomione podamy sukcesywnie na stronie www.amfiteatr.radom.pl