Przejdź do treści

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr w Radomiu aktywnie pomaga w promowaniu inicjatyw, które przyczyniają się do poprawy oferty kulturalno-edukacyjnej w naszym mieście. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu przeprowadzonym przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Drodzy Radomianie,
biblioteka zmienia się wraz z nami. Nasz zespół chce jeszcze lepiej poznać mieszkańców Radomia i tworzyć ofertę, jakiej oczekują. Jesteśmy ciekawi, na jakich wydarzeniach organizowanych w Radomiu bywacie i jak oceniacie ofertę kulturalną biblioteki. Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym oferty kulturalno-edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.
Wspólnie z dr Moniką Popow zastanowimy się, jakiej biblioteki chcemy i co możemy zrobić, aby zaspokoić potrzeby kulturalne Radomian. Aby wziąć udział w badaniu:
1. wypełnij ankietę dotyczącą uczestnictwa w kulturze i biblioteki w Radomiu Link do ankiety: https://tiny.pl/9hpw1
2. przyjdź na spotkanie poświęcone działalności kulturalnej biblioteki.
Terminy i miejsca: 5 lipca (poniedziałek) o godz. 17:30 w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 12
6 lipca (wtorek) o godz. 17:30 w Filii nr 6 przy ul. Kusocińskiego 13 7 lipca (środa) o godz. 17:30 w Filii nr 16 przy ul. Baryckiej 2
Formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/9hp9l Liczy się każdy głos! Pomóżcie nam tworzyć bibliotekę, która będzie dla Radomia miejscem szczególnym i znaczącym.