Przejdź do treści

Zespół Scream i kobiece trio wystąpią na Muzycznych fontannach

W najbliższy piątek 22 sierpnia na koncercie z cyklu „Muzyczne fontanny” wystąpi rockowy zespół Scream oraz trio złożone z utalentowanych wokalistek: Elizy Moerke, Oli Młynarczyk oraz Eweliny Wnukowskiej
Zespół Scream powstał w 2010 roku. Grupę od samego początku tworzą ci sami muzycy: Paweł Krzysztoporski – wokal i gitara, Michał Kalita – gitara solowa, Sebastian Dusza – perkusja, Tomek Dudzic – bas oraz Syla – backvocal. Jak sami twierdzą członkowie zespołu muzyka jest dla nich sposobem na wyrażanie siebie i na opis świata. Scream zwyciężył w plebiscycie „Muzyczne Kaziki” w 2011 roku. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na pierwszą płytę oraz koncertuje.
Na koncercie zaśpiewają tworzące trio młode i zdolne wokalistki: Ewelina Wnukowska, Ola Młynarczyk i Eliza Moerke. Dziewczyny poznały się śpiewając w chórze Gospel Radom. To właśnie tam połączyła je miłość do muzyki.Mimo ich różnorodnych charakterów tworzą spójną całość. Tą wokalną mieszankę charakteryzuje duża energia i świetny feeling.

Miejsce:
Fontanny
Żeromskiego 35
Czas:
22 sierpnia
godz. 19:00