Przejdź do treści

Zostań opowiadaczem – warsztaty i finał – ZDJĘCIA

Przez dwa dni trwały w Amfiteatrze Pod 13-stką warsztaty „Zostań opowiadaczem”. Kilkanaście osób szkoliło się ze sztuki opowiadania. Finałem warsztatów były „Opowieści z pięciu stron świata”. Warsztaty świetnie prowadził Szymon Góralczyk z „Karawany opowieści”. 
W niedzielę warsztatowicze stanęli przed nie lada wyzwaniem. Każdy musiał wyjść na środek sali i, korzystając z piątkowych, teoretycznych wskazówek Szymona, opowiedzieć historię. Opowieści były różnorodne, podobnie jak sposoby ich prezentacji. Doczekaliśmy się nawet improwizacji!
Trojgu warsztatowiczów występowanie na scenie tak się spodobało, że wzięli udział w finale spotkań z opowieściami. O godz. 18 na przemian z Szymonem przedstawili swoje ulubione historie licznie zgromadzonej publiczności. Sam mistrz z „Karawany opowieści” opowiadał ze swadą, przygrywając sobie na instrumentach i angażując widzów w swoje występy. Dziękujemy wszystkim za udział w warsztatach i finale „Opowieści z pięciu stron świata”. Do zobaczenia „Pod 13-tką”!