Przejdź do treści
kup bilet
zobacz

ART Blues Band zagra dla publiczności Amfiteatru – bilety już w przedsprzedaży w niższej cenie

  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Już 24 marca o godz. 19.00 przy Parkowej 1 powracamy z kolejną propozycją dla wytrawnych koneserów solidnego grania. Powracamy, nie byle z czym bo z Jam Session! To właśnie wspólne muzykowanie sprawiło, że ta aktywność w ostatnich latach była uwielbiana przez naszych widzów. Kto z własnymi instrumentami dołączy do muzycznego święta? Zagramy razem? Jak zawsze zwycięży muzyka!

Zespół ART Blues Band powstał w 2018 roku z inicjatywy radomskiego gitarzysty Artura Stępnia. Podczas występów kapela wykonuje standardy bluesowe znane, dzięki takim artystom jak: BB King, Stevie Ray Vaughan, Joe Bonamassa. Twórczość muzyków to również utwory z zakresu szeroko pojętej klasyki muzyki rockowej, a także własne autorskie kompozycje.

W jego skład wchodzą muzycy, którzy od wielu lat są związani z radomską sceną muzyczną:

Krzysztof Szczęśniak – śpiew, instrumenty klawiszowe,
Artur Walczak – skrzypce, chórki,
Artur Stępień – gitara,
Wojciech Koptas – gitara basowa,
Bogusław Stępień – perkusja.

Zespół występował na wielu scenach w kraju, w tym dwukrotnie na największym plenerowym festiwalu bluesowym w Polsce – Suwałki Blues Festival w 2018 i 2019 roku, gdzie wzbudzał żywiołowe reakcje licznie zgromadzonej publiczności oraz zyskiwał pochlebne recenzje organizatorów.

BILETY WSTĘPU: 29 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu – dostępne na biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność tylko gotówką).