Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Oj było grane! Takiej energii nam trzeba.

Bębnimy w Naszej Szkapie

Oj było grane! Takiej energii nam trzeba.

Sobota wydaje się być bardzo dobrym dniem, aby zdecydować się na szaleństwo przy bębnach. Razem odstresujmy się po ciężkim tygodniu i… sprawdźmy „z czym się je” Otwarty Teatr Perkusyjny!

Być może nie wiecie, że w Amfiteatrze odbywają się darmowe, cotygodniowe warsztaty ma których ćwiczymy swoje zdolności muzyczne. Gramy na instrumentach etnicznych pochodzących z całego świata – darbukach, djembe, congach czy dundunach.

To może teraz spotkanie w nieco luźniejszej atmosferze? Widzimy się w naszej Szkapie przy ul. Andrzeja Dowkontta 2.

Poprzednie tego typu wydarzenie przy bębnach odbyło się w Otwarta Wine Cafe. Eksperymentowaliśmy z rytmem, próbowaliśmy naśladować sztuczki bębniarskie Piotra Stiffa Stefańskiego – założyciela Studium Instrumentów Etnicznych oraz zespołu DYM, jednego z najbardziej doświadczonych bębniarzy w Polsce.

Dlaczego warto nas odwiedzić? Naszą siłą są niespodziewane efekty. Już po kilku minutach grania, uczestnik czuje częścią ponad dwudziestoosobowego zespołu i zdaje sobie sprawę że potrafi wczuć się w wybijany rytm.

Poza tym można poznać nas! Grono wyjątkowych ludzi, których łączy pasja do wspólnie spędzanego czasu, muzyki oraz występów artystycznych.

To jak? Widzimy się już w najbliższą sobotę (25 lutego) o 19.00? Wstęp wolny!