Przejdź do treści
udostępnij

Głosuj na swój ulubiony projekt w Budżecie Obywatelskim 2023. fot. @Radom/Facebook

Budżet Obywatelski: weź udział w głosowaniu!

Głosuj na swój ulubiony projekt w Budżecie Obywatelskim 2023. fot. @Radom/Facebook

Rozpoczęło się głosowanie na projekty, które zostały zgłoszone do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Wybierać można pośród 185 propozycji, a do podziału jest 7 mln 750 tys. złotych. Głosowanie potrwa do 21 czerwca.

Od projektów związanych z infrastrukturą po najciekawsze wydarzenia z sektora kultury. Na stronie www.konsultacje.radom.pl każdy mieszkaniec Radomia może oddać swój głos. Przypominamy, że w plebiscycie mogą Państwo oddać swój głos na dowolną liczbę projektów, przyznając im jeden, dwa lub trzy punkty.

Kibicujemy wszystkim pomysłom zgłoszonym do Budżetu Obywatelskiego 2023, jednak jest kilka takich które są bliższe naszym sercom. Jeden z projektów został poświęcony poprawie dostępności budynku Amfiteatru przy ulicy Daszyńskiego 5 pod kątem potrzeb osób niepełnosprawnych. Na budowę windy możecie oddać swój cenny głos wybierając na karcie do głosowania numer 117.

Koncerty w tężni solankowej, Spotkania z nauką czy III edycja Free(Ra)dom Festival to projekty, które już w przeszłości były realizowane w Amfiteatrze gromadząc przy tym niemałą publiczność! Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie powtórzyć Nocne Harce na pl. Corazziego czy też powrócić do znanego w mieście Festiwalu Ogrodów. Propozycji jest wiele i tylko od Państwa zależy wybór najciekawszych.
Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

To tylko kilka z propozycji projektów, które zostały zgłoszone do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Sprawdź kompletną listę działań na: www.konsultacje.radom.pl i oddaj swój głos!