Przejdź do treści
kup bilet
kup bilet
udostępnij
 • Pamiętacie imprezę Latino? Przebijemy ją! Roztańczymy parkiet już 17 lutego o 20.00.

  1/2

 • Radomska Grupa Opowiadaczy przygotuje występ o miłości.

  2/2

Co dzieje się na Parkowej? Opowiadacze i Amore Disco!

 • Pamiętacie imprezę Latino? Przebijemy ją! Roztańczymy parkiet już 17 lutego o 20.00.

  1/2

 • Radomska Grupa Opowiadaczy przygotuje występ o miłości.

  2/2

Zadbaliśmy o to, abyście czuli motyle w brzuchu na wieść o naszych najbliższych dwóch wydarzeniach. Ciągle czujemy walentynkowy klimat i chcielibyśmy zachęcić Was do spotkania z nami. Zabierz swoją drugą połówkę i daj się porwać imprezie tanecznej z prawdziwego zdarzenia! A co mamy dla nieco spokojniejszych dusz? Polecamy „Miłosne opowieści” czyli występ Radomskiej Grupy Opowiadaczy.

Już w czwartek 16 lutego widzimy się na wieczorze, który maksymalnie zaangażuje Wasze serca. Jak obiecali autorzy występu będzie sporo fajerwerków, ballad czy wątków romantycznych. Nie zabraknie zakazanej miłości i rzecz jasna seksu! Jesteśmy pewni, że miłość niejedno ma imię… Przekonają się o tym się wszyscy, którzy zdecydują się na udział w wieczorze miłosnych opowieści. Niebanalne treści przedstawi Radomska Grupa Opowiadaczy.

Bilety na jutrzejszy występ możecie kupować tutaj. Początek o godz. 18.00 w Amfiteatrze przy ul. Parkowej 1.

Wystąpią: Agata Dzik, Ewa Nowakowska, Paulina Sobol, Paweł Błach, Bartłomiej Kopiński, Ryszard Ryziewicz, Łukasz Kamil Szypkowski, Dariusz Wróbel.

W piątek 17 lutego punktualnie o 20.00 odbędzie się ostatnia impreza taneczna w ramach naszego karnawału. Amore Disco! Po wielkim sukcesie dwóch poprzednich wydarzeń – w stylu Latino i koncertu Gospel – mamy nadzieję, że zupełnie nowy klimat muzyczny podbije Wasze serca. O włosko-francuskie brzmienia zadba DJ Maciej Małecki! Do jakich hitów będziemy tańczyć? Usłyszymy sentymentalne hity minionych dekad w wykonaniu Ala Bano, Francesco Napoli, Numero Uno, Jacquesa Brela, Malcolma McLarena i Catherine Deneuve, Emmanuelle czy Vanessy Paradis.

Walentynkowy klimat? Tylko w naszej nowej klubokawiarni przy Parkowej 1. Śpieszcie się kupować bilety! Dorzuciliśmy do sprzedaży ostatnie sztuki. Więcej szczegółów na biletyna.pl.