Przejdź do treści
kup bilet
zobacz

Co w weekend? Polecamy warsztaty z Panem od plastyki

  • 1/5
  • 2/5
  • 3/5
  • 4/5
  • 5/5

Czas na pierwszą – prawdziwie rodzinną – niedzielę! Startujemy z nowym sezonem warsztatów „Wkręć się w sztukę”. Nie zabraknie pełnej gamy ćwiczeń, które rozbudzą ciekawość i wpłyną na kreatywność dzieci. Nasze zajęcia cechuje najlepsza atmosfera wśród stałych przyjaciół. A to wszystko w duchu wspaniałej współpracy rodzice i ich podopieczni. Kto chętny na wykonanie własnoręcznych pocztówek?

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

Zaczynamy od literki I – I jak Ichnowski

Michał Ichnowski to artysta malarz i rzeźbiarz pochodzący z Radomia. Specjalizował się w malarstwie portretowym, malował również pejzaże. Posługując się techniką pasteli stworzył wiele obrazów przedstawiających kobiety, a także ilustrował książki i był autorem pocztówek. Podczas warsztatów powstaną pocztówki z Radomiem w roli głównej. Cyklowi “Wkręć się w sztukę” przyświeca idea, że każdy z nas jest artystą.

Warsztaty poprowadzi Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki – arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii.

Warsztaty realizowane są w dwóch grupach: o godzinie 10.00 i 12.00. Minimalny wiek dzieci: 5+

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona!