Przejdź do treści
kup bilet
udostępnij

Czterech Nicponi już 25 marca! Bilety w okazjonalnej cenie do nabycia na biletyna.pl

Czterech Nicponi – koncert już 25 marca

Czterech Nicponi już 25 marca! Bilety w okazjonalnej cenie do nabycia na biletyna.pl

Czterech muzyków/muzykantów grających stołeczne szlagiery oraz melodie znane i lubiane wykonywane w niebanalny sposób. Koncert już niebawem – 25 marca!

Zespół Nicponie został założony przez muzyków i muzykantów, którym w trakcie pandemii przykrzyło się życie bez koncertów. Spakowali więc instrumenty i ruszyli na bazary i ulice. Grają stołeczne szlagiery, ale też melodie, które są powszechnie znane, lubiane i bliższe współczesności.

W tak zwanym międzyczasie udało się Nicponiom zagrać na Festiwalu Grzesiuka w Warszawie, a nawet zdobyć wyróżnienie na Festiwalu Kapel Podwórkowych w Piotrkowie Trybunalskim.

Skład Nicponi to: Patryk Walczak – akordeon, Łukasz Owczynnikow – kontrabas, Mateusz Kowalski – tara, Grzegorz Domański – banjola

Uruchomiliśmy sprzedaż biletów w cenie 15 zł w przedsprzedaży oraz 20 zł w dniu koncertu. Wejściówki również kupisz w kasie Amfiteatru przy ul. Parkowej 1 (płatność wyłącznie gotówką).

Liczba miejsc ograniczona! Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.