Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Grudniowy koncert w Dzikich Wężach zapowiada się ekscytująco! Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Grudniowy koncert Wojtka Mazolewskiego – bilety już w sprzedaży

Grudniowy koncert w Dzikich Wężach zapowiada się ekscytująco! Bilety są już dostępne w sprzedaży.

15 grudnia zwieńczymy koncertowy rok Amfiteatru! Wojtek Mazolewski da popis artystycznego kunsztu, tak aby wprawić Państwa w doskonałe nastroje. Początek wydarzenia o 19.00 w Klubie Muzycznym „Dzikie Węże” – uruchomiliśmy sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Po sukcesie pierwszej płyty zwieńczonej nominacją do Fryderyka i magicznych koncertach m.in na trasie Męskiego Grania 2022 przyszedł czas na drugą odsłonę solowego albumu artysty pt. “YUGEN”, czyli “YUGEN 2”.

Od zamysłu do realizacji, od projektu do zespołu, od zespołu do wielowymiarowej orkiestry twórców, a to wszystko w kooperacji z takimi artystami, jak: Szczyl, Bela Komoszyńska,  Joanna Halszka Sokołowska, Ifi Ude i inni. Reasumując – Wojtek Mazolewski skupił wokół siebie same dobre duchy.

Ta płyta to podróż wewnątrz siebie i połączenie z naturalną energią. Organiczne muzyczne dopełnienie tego co bio, ekologiczne i duchowe. To wyprawa w miejsce, gdzie po prostu jesteś… Zamykasz oczy, słuchasz, oddychasz, płyniesz… To powiew wolności. Brzmienia lat ‘60/’70 i powrót do tradycji w klimacie Grateful Dead, Neil Young czy Led Zeppelin jest tu skrzyżowany z nowoczesnymi dźwiękami w stylu Tame Impala, Khruangbin czy Drugdealer. Całość okraszona jazzowymi akcentami i współczesną produkcją Marcina Borsa odpowiedzialnego za brzmienie płyt Hej, Pogodno czy Mrozu.

Wojtek Mazolewski – właściwie Wojciech Rafał Mazolewski – polski basista i kontrabasista jazzowy. Jeden ze współtwórców yassu. Lider zespołów Pink Freud, Bassisters Orchestra i Wojtek Mazolewski Quintet.

BILETY WSTĘPU: 80 zł – w przedsprzedaży; 90 zł – w dniu koncertu. Bilety dostępne na biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru przy Parkowej 1 (płatność wyłącznie gotówką).

Partnerem wydarzenia jest ENEA.