Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Sesje oddechu transmodalnego to niesamowite doświadczenie skupienia! Prowadzi Klaudia Purc,

Grupowa sesja oddechu transmodalnego – cykliczne wydarzenie w 3 Miejscu

Sesje oddechu transmodalnego to niesamowite doświadczenie skupienia! Prowadzi Klaudia Purc,

Z nami poprawisz swój dobrostan! W 3 Miejscu – budynku Amfiteatru przy ul. Śniadeckich 2 obywają się cykliczne zajęcia, które skupiają się wokół rozwoju fizyczności. Spotkania pomagają zachować spokój ducha i stabilność emocjonalną. Dosłownie, można wsłuchać się we własne potrzeby lub problemy. To od uczestnika zależy moderacja progu zaangażowania. 12 kwietnia o 18.15 zapraszamy na wydarzenie, na którym poznasz swój oddech.

Grupowa sesja oddechu transmodalnego to zajęcia, które od początku towarzyszą nam w repertuarze 3 Miejsca. Spotkania prowadzi Klaudia Purc – profesjonalna trenerka oddechu transmodalnego, pasjonatka rozwoju i podróży po Miejscach Mocy w Polsce i Europie.

To 2,5 – godzinne wydarzenie w dwóch odsłonach. W pierwszej przygotujesz się do sesji, dowiesz się, dlaczego oddech jest tak ważny i poznasz instrukcję, w jaki sposób oddychać w trakcie sesji. Druga część to sesja oddechu z Twoją intencją, realizowana w pozycji leżącej. Udział w wydarzeniu może być głębokim transformującym doświadczeniem. Może też przynieść głęboką relaksację i regenerację na poziomie ciała, umysłu i energii. Na spotkanie zabierz matę, kocyk, poduszkę i butelkę wody.

WSTĘP PŁATNY: Obowiązują zapisy pod nr telefonu: 784 929 792.