Przejdź do treści
udostępnij
 • Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość!

  1/3

 • Stosujmy się do zakładania maseczek i dezynfekcji dłoni.

  2/3

 • Do limitu miejsc nie wliczają się osoby zaszczepione.

  3/3

Komunikat o nowych procedurach bezpieczeństwa

 • Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość!

  1/3

 • Stosujmy się do zakładania maseczek i dezynfekcji dłoni.

  2/3

 • Do limitu miejsc nie wliczają się osoby zaszczepione.

  3/3

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29.11.2021r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związanych z wystąpieniem stanu epidemii ustanawiamy nowe zasady sanitarne dla wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i cierpliwość.

Restrykcje obłożenia do 50% miejsc na widowni dotyczą wydarzeń odbywających się przy ul. Parkowej 1, ul. Daszyńskiego 5 i ul. Śniadeckich 2. Przed uczestnictwem w wydarzeniach wymagane będzie zaakceptowanie regulaminu oraz podpisanie oświadczenia.

Zachęcamy do przeczytania oświadczenia Dyrektora Waldemara Doleckiego:

Szanowni Państwo,

w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29.11.2021r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związanych z wystąpieniem stanu epidemii, z dniem 01.12.2021r. następuje zmiana procedury bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”. Wprowadza się limit liczby widzów biorących udział w wydarzeniu kulturalnym do 50%. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Widzowie zobowiązani są do przedłożenia stosownego oświadczenia, które jest dostępne na stronie www.amfiteatr.radom.pl lub do wypełnienia przed koncertem/wydarzeniem. Odmowa złożenia oświadczenia COVID-19 jest równoznaczna z rezygnacją z udziału w koncercie/wydarzeniu bez możliwości zwrotu biletu wstępu. Prosimy o wyrozumiałość, bezpieczeństwo nas Wszystkich jest najważniejsze.

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor Waldemar Dolecki

Ogłoszenie o nowych procedurach bezpieczeństwa związanych z COVID-19

Oświadczenie dla uczestników biorących udział w wydarzeniach Amfiteatru w czasie zwiększonych restrykcji

Procedury bezpieczeństwa