Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Międzynarodowe Święto Jazzu! Jerzy Małek Gravity Group

  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Jerzy Małek – zasłużona gwiazda muzyki jazzowej w wyśmienitym towarzystwie! Tylko u nas: dzisiaj o 19.00 popisowy koncert z okazji Międzynarodowego dnia Jazzu! Wydarzenie odbędzie się w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1. Wciąż prowadzimy sprzedaż biletów. Ostatnie sztuki do kupienia na biletyna.pl.

Podczas koncertu usłyszymy utwory z wcześniejszego okresu działalności artysty jak również kompozycje z ostatniej płyty Jerzego Małka p.t. „GRAVITY”.

Zespół zagra w Kawiarni Artystycznej w składzie: Jerzy Małek – trąbka, Marcin Pospieszalski – git. basowa, Piotr Wyleżoł – fortepian i Sebastian Frankiewicz – perkusja.

Jerzy Małek to ceniony wykładowca na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W ostatnich dwóch dekadach zdobył uznanie jako twórca własnej muzyki, lider autorskich projektów oraz sideman. Dzięki współpracy z takimi artystami jak: Michał Urbaniak, Zbigniew Namysłowski, Wojciech Karolak, Zbigniew Wegehaupt czy Marek Dyjak dał się poznać jako znakomity trębacz, kompozytor i aranżer. Ponadto, ma on także w swoim dorobku bogate doświadczenie w tworzeniu muzyki do teatru i filmów.

Jerzy Małek został też doceniony za całokształt działalności artystycznej, zdobywając nominacje do nagrody Fryderyk 2012 r. w dwóch kategoriach: Najlepszy Kompozytor Jazzowy i Jazzowy Muzyk Roku.

Wejściówkę do nabycia także w kasie Amfiteatru przy ul. Parkowej 1 (płatność wyłącznie gotówką).

Liczba miejsc ograniczona!