Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Moje idealne miejsce – konkurs plastyczny z atrakcyjnymi nagrodami

Czujesz, że masz duszę artysty? Pokaż nam swój talent! Amfiteatr oraz Unidevelopment S.A. deweloper Osiedla IDEA zapraszają wszystkie dzieci do zaprezentowania w nieszablonowy i twórczy sposób swojej wizji idealnego miejsca, w którym chciałyby mieszkać.

Zatem ołówki, pędzle, farby w ruch! Czy w idealnym mieście jest miejsce na zieleń? Oczywiście! Jesteśmy ciekawi, w jaki sposób zaprojektujecie przestrzeń miejską na swoich kartkach.

Zdradzimy Wam małą tajemnicę… W konkursie każdy uczestnik bez wyjątku otrzyma atrakcyjne upominki! Zapraszamy do wzięcia udziału uczniów szkół podstawowych w wieku 7-13 lat.

Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2023 r. Wystarczy, że przyniesiesz razem z rodzicem swoją pracę do Amfiteatru przy ulicy Daszyńskiego 5. Na miejscu należy wypełnić kartę zgłoszeniową. Istnieje również możliwość nadesłania prac pocztą – wtedy nie zapomnijcie dołączyć karty do listu.

Każde dziecko, które postanowi zgłosić swoją pracę otrzyma nagrodę w postaci pamiątkowych dyplomów i kieszonkowych upominków. Nagrodą główną są cztery lśniące hulajnogi! Idealne na wiosenne miejskie eskapady.

Wszystkie zgłoszone prace zostaną pokazane na wystawie wokół najnowocześniejszego osiedla w Radomiu – Osiedla IDEA zlokalizowanego przy ul. Listopadowej 5. Wspólnie nadajmy walor artystyczny temu charakterystycznemu miejscu wieszając pokaźne banery ze wszystkimi arcydziełami.

Wyniki ogłosimy 21 kwietnia 2023 r.

Celem wystawy jest: kształtowanie postaw twórczych dzieci i młodzieży w zakresie sztuk plastycznych, promowanie postaw proekologicznych, budowanie tożsamości lokalnej.

Prawda, że to takie proste? Wszystkie szczegóły są dostępne do przeczytania w regulaminie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

REGULAMIN KONKURSU