Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Kulturalny talk-show Anny Popek. Popularni goście, popkulturowe tematy, klubowa atmosfera. Na żywo i… bez tabu! Tylko w Amfiteatrze.

11.11.22 | Talk-show

NA WIDELCU: TALK-SHOW Z ANNĄ POPEK – ŻABY W ŚMIETANIE

Kulturalny talk-show Anny Popek. Popularni goście, popkulturowe tematy, klubowa atmosfera. Na żywo i… bez tabu! Tylko w Amfiteatrze.Premiera! Oglądaj pierwszy odcinek Talk-show ”Na widelcu”! Anna Popek zaprasza do wysłuchania rozmowy z Katarzyną Bareją – córką mistrza polskiej komedii Stanisława Barei.

Amfiteatr po raz pierwszy w historii zmierzył się z formatem telewizyjnym ale …realizowanym na żywo z udziałem gości i publiczności. Poza merytoryczną stroną, ważną i ciekawą, zachwycić może widza oprawa scenograficzna i techniczna.

Żaby w śmietanie to tytuł premierowego odcinka naszego nowego formatu. Nie zabrakło mnóstwa anegdot, ciekawostek i… rzecz jasna emocji. Zresztą niech sami Państwo zobaczą!

Anna Popek – redaktorka, prezenterka telewizyjna i radiowa, założycielka i Prezes Fundacji Kulturalna Polska, działaczka społeczna, animatorka kultury. Prowadząca program „Wstaje dzień” w TVP Info, „Wielki Test” w TVP 1, audycje „Miedzy nami kobietami” w Programie 3 Polskiego Radia, „Leniwe przedpołudnie” w Polskim Radiu 24. Autorka dwóch książek „Siostry gotują” i „Piękna pięćdziesiątka”.

Oglądaj Talk-show na żywo na naszym Facebooku.