Przejdź do treści

Paweł Błach - pracownik działu projektów kulturalnych Amfiteatru. Pomysłodawca podcastu "Radom - Miasto Przyszłości".

27.01.22 | Podcast

RADOM – MIASTO PRZYSZŁOŚCI #SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE

Paweł Błach - pracownik działu projektów kulturalnych Amfiteatru. Pomysłodawca podcastu "Radom - Miasto Przyszłości".Mamy dla Państwa 4. odcinek podcastu „Radom – miasto przyszłości”. Cykl ten jest doskonałym pretekstem do rozmowy o Radomiu, o tym jak może lub powinien wyglądać za kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

Społeczeństwo Obywatelskie – to temat kolejnego spotkania z cyklu. Zapraszamy na rozmowę z Grzegorzem Siekiem. Kondycja społeczeństwa obywatelskiego pokazuje, jak w soczewce, kondycję całego społeczeństwa. To, jak ono wygląda, determinuje chyba wszystkie aspekty życia, również życia w mieście. Jak wygląda społeczeństwo obywatelskie w Radomiu? Jak powinno wyglądać? Co nam daje lub może dać? Z czym się łączy? – mówi Paweł Błach, pomysłodawca podcastu, pracownik działu projektów kulturalnych Amfiteatru.

Podcast “Radom – Miasto przyszłości” – jest dobrym pretekstem do rozmowy o Radomiu, o tym jak może lub powinien wyglądać za kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Paweł Błach – pomysłodawca cyklu – zaprasza najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Realizacja: Pracownia Nowych Mediów