Przejdź do treści
kup bilet
kup bilet
zobacz
udostępnij

Na warsztat bierzemy święta!

  • 1/2
  • 2/2

W grudniu powracamy z ulubionymi przez Was zimowymi warsztatami. Serdecznie zapraszamy na aktywności, które nie tylko odkryją przed Wami tajniki manualnych zdolności (nawet nie wiecie, jak duże pokłady ich macie), ale także spowodują że przedświąteczne przygotowania w Waszych domach nabiorą kreatywnego wyrazu.

Potrzebne będą chęci i same uśmiechy! Zajęcia kierujemy do dzieci i dorosłych. A najlepiej, abyście odwiedzili nas całymi rodzinami. Miejsce spotkań: Amfiteatr, ul. Daszyńskiego 5. Ale co będziemy dokładnie robili? Już śpieszymy z odpowiedzią.


03.12 | 15:00
Święta na warsztacie: Ozdoby z makramy

fot. Łukasz Wójcik


Podczas warsztatów uczestnicy wspólnie wykonają wyjątkowe ozdoby na choinkę. Będzie to okazja, by stworzyć piękne zawieszki, którymi można udekorować świąteczne drzewko lub podarować je komuś bliskiemu. Ekologiczne materiały – drewno plus naturalny bawełniany sznurek będą świetną alternatywą dla tradycyjnych ozdób choinkowych. Warsztaty familijne, przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia wraz z opiekunami. Ilość miejsc ograniczona!

BILETY WSTĘPU: 30 zł (bilet pojedynczy); 60 zł (bilet rodzinny). Bilety dostępne na biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność wyłącznie gotówką).10.12 | 15:00
Święta na warsztacie: Życzenia pięknie pisane

Podczas trzygodzinnych warsztatów będzie okazja do stworzenia świątecznych, kaligrafowanych kartek. Uczestnicy spotkania nauczą się techniki pisania i poznają dekoracyjny alfabet i zdobienia.

W czasie warsztatów powstaną kreatywne, bożonarodzeniowe życzenia, które za pomocą technik kaligrafii zostaną umieszczone na kartkach. Wykonane własnoręcznie prace uczestnicy zabiorą do domu.

Warsztaty familijne, przeznaczone dla dzieci od 11 roku życia wraz z opiekunami.

BILETY WSTĘPU: 30 zł (pojedynczy); 60 zł (rodzinny). Bilety dostępne na biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność wyłącznie gotówką).