Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Mamy nadzieję, że zabierzecie z sobą termosy i ciepłe obuwie.

Na warsztatach Halo, Ziemia będziemy konstruować karmniki dla ptaków

Mamy nadzieję, że zabierzecie z sobą termosy i ciepłe obuwie.

Wracamy z wydarzeniem Halo, Ziemia! Dobrze Wam znany cykl spotkań związany z naszą radomską ekologią, tym razem zaoferuje warsztaty budowania własnoręcznych karmników. To nie tylko nie lada gratka dla miłośników ćwiczenia zdolności manualnych, ale także tych chcących czerpać z wiedzy ornitologicznej zaproszonego przez nas eksperta – Jacka Słupka. Sponsorem wydarzenia jest Unidevelopment S.A. realizator Osiedla Idea w Radomiu.

Zapraszamy już 21 stycznia o 11.00 na spacer edukacyjny, podczas którego pod bacznym okiem ornitologa będzie można wypatrywać ptaków, a także dowiedzieć się, w jaki sposób prawidłowo je dokarmiać.

Spacer rozpoczynamy w parku Stary Ogród, przy ul. Mireckiego 12, zbiórka – przy oczku wodnym a zakończy się w Amfiteatrze, gdzie odbędą się warsztaty z robienia karmników dla ptaków. Koniecznie zabierz ze sobą lornetkę i wygodne buty!

Jacek Słupek – od lat szerzy wśród mieszkańców Radomia wiedzę na temat ptaków. Ale nie tylko – gdy trzeba, ratuje je. Jest przyrodnikiem, ornitologiem, członkiem Radomsko-Kieleckiego Towarzystwa Przyrodniczego. Jest niestrudzonym popularyzatorem ochrony przyrody.

Spacer – WSTĘP WOLNY.

BILETY WSTĘPU na warsztaty: 10 zł. Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność gotówką). Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówki – w miejscu wydarzenia nie będzie możliwości kupna biletu. Jeden zakupiony bilet upoważnia do wykonania jednego karmnika.

Miejsce zbiórki osób chętnych na spacer – Park Stary Ogród
Warsztaty – ul. Śniadeckich 2

Sponsorem warsztatu jest realizator Osiedla Idea