Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Na spotkanie z niesamowitymi postaciami zapraszamy do Showroomu, przy ulicy Parkowej 1.

Na widelcu! Premiera nowego formatu Talk-show już w najbliższy piątek. Prowadzi: Anna Popek

Na spotkanie z niesamowitymi postaciami zapraszamy do Showroomu, przy ulicy Parkowej 1.Długo wyczekiwana produkcja i zupełnie nowy format przygotowany przez Amfiteatr. Kulturalny talk-show Anny Popek. Popularni goście, popkulturowe tematy, klubowa atmosfera. Na żywo i… bez tabu! Właśnie w tak nowoczesny sposób staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszej społeczności.

Amfiteatr po raz pierwszy w historii mierzy się z formatem telewizyjnym ale i realizowanym na żywo z udziałem gości oraz publiczności. Poza merytoryczną stroną, ważną i ciekawą, będzie oprawa zarówno scenograficzna jak i techniczna.

Widzowie zobaczą „telewizję” od kuchni! Dzięki takiemu zabiegowi będzie można zobaczyć wiele interesujących szczegółów – od guzika prowadzącej po notatki gościa. Nie zabraknie materiałów filmowych i fotosów. Ciekawostką jest, że muzyka podczas spotkania wykonywana będzie na żywo. Do dyspozycji gości będzie bar z napojami, kawą i ciastem.

Pierwszym gościem Anny Popek będzie Katarzyna Bareja. Tak… córka mistrza polskiej komedii Stanisława Barei, reżysera takich filmowych hitów jak „Poszukiwany, poszukiwana”, „Miś” czy „Alternatywy 4”.

Informujemy, że możecie Państwo zarezerwować stolik tuż obok sceny! Wystarczy wysłać do nas wiadomość na adres kontakt@amfiteatr.radom.pl i wskazać odpowiednią liczbę gości, z którymi zasiądziecie aby chłonąć telewizję. Do wyboru są stoliki dwu i czteroosobowe. Zaczynamy w najbliższy piątek, 21 października o godz. 18.00 w Amfiteatrze przy ulicy Parkowej 1. Czekamy na Was!

Anna Popek – redaktorka, prezenterka telewizyjna i radiowa, założycielka i Prezes Fundacji Kulturalna Polska, działaczka społeczna, animatorka kultury. Prowadząca program „Wstaje dzień” w TVP Info, „Wielki Test” w TVP 1,  audycje „Miedzy nami kobietami” w Programie 3 Polskiego Radia, „Leniwe przedpołudnie” w Polskim Radiu 24. Autorka dwóch książek „Siostry gotują” i „Piękna pięćdziesiątka”.

Liczba miejsc ograniczona!