Przejdź do treści

To ważna dla nas premiera! Nie może Ciebie zabraknąć.

Nasz autorski projekt: Spektakl Jaś i Małgosia! Przeżyj bajkę opowiedzianą od nowa

To ważna dla nas premiera! Nie może Ciebie zabraknąć.

Uwaga premiera! 30 czerwca o 16.00 przy Daszyńskiego 5 otworzymy kurtyny, aby zaskoczyć publiczność Spektaklem w wyjątkowej aranżacji. Przedstawimy znaną wszystkim bajkę o przygodach pary rodzeństwa Jasia i Małgosi, ale opowiedzianą od nowa.

Nie przez Babę Jagę ale Ciocię Jadzię…Jasia co to zapragnął być bogaty i źle na tym wyszedł…przez Bajkopisarza, któremu pomieszały się bajki, zaraz czy to jemu pomieszały się bajki czy raczej ktoś je pomieszał? Kto? O tym przekonacie się na wydarzeniu. Będzie wesoło, kolorowo ale i chwilami strasznie. Na szczęście I jak to w bajkach bywa wszystko zakończy się happy endem.

W role z bajki brawurowo wcielą się fantastyczne dziewczyny i chłopaki z Ośrodka Readaptacyjnego dla Osób Uzależnionych Stowarzyszenia KARAN.

Obsada:

Bajkopisarz: Witold SUDZIŃSKI; Jaś: Szymon BRZOSTOWSKI; Małgosia: Agnieszka KOWALCZYK; Macocha: Martyna MICHAŁOWSKA; Drwal, Wilhelm Grimm: Mateusz HOCHMAN; Ciocia Jadzia I: Martyna DAMIĘCKA; Ciocia Jadzia II: Wiktoria WITCZAK; Wujek Mietek: Stanisław OLAK; Czerwony Kapturek: Julia LATAŁA; Wilk: Radosław BOŻEK; Kopciuszek: Teresa ROGALA; Książe: Albert SZCZEPAŃSKI;  Jakub Grimm: Cyprian KMIEĆ; Koty: Martyna MCHAŁOWSKA, Teresa ROGALA, Zuzanna NAPIÓRKOWSKA, Agnieszka KOWALCZYK, Julia LATAŁA, Maciej KLIMALA,Mateusz HOCHMAN, Albert SZCZEPAŃSKI,  Radosław BOŻEK; Zjawa/Człowiek backstage: Dawid GÓRECKI; Człowiek backstage: Paweł WEGNER.

A wszystko zadziało się bo adaptację bajki zrobił: Zbigniew LISOWSKI; wyreżyserował, wymyślił scenografię i kostiumy: Waldemar DOLECKI; muzykę skomponowali: Piotr KLIMEK
i Hennadii FROLOV, słowa piosenek ułożył: Wojciech SZELACHOWSKI; choreografię ustawiła: Sylwia ŻOŁĄDKIEWICZ; a śpiewu uczyła: Iwona SKWAREK; muzycznie spektakl opracował: Daniel KRAWCZYK; Dekoracje stworzyli: Krzysztof DYMEK, Dariusz SADAL, Wiesław ANDUŁA; Światła zrealizował: Szymon WALAK, a dźwięk: Łukasz TRETER

WSTĘP WOLNY.