Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

NIKA – zobacz premierę etiudy w ramach warsztatów z realizacji filmowejKamera, akcja, premiera! To był wymagający dzień na naszym planie filmowym. Z dumą, już dziś możemy pochwalić się najnowszą produkcją Amfiteatru. Pamiętacie jak wspomnieliśmy o naszej konferencji prasowej? Podczas spotkania z mediami po raz pierwszy pokazaliśmy światu naszą najnowszą produkcję.

Zapraszamy do obejrzenia etiudy filmowej „NIKA”. Akcja zaczyna się w barze, Konrad chce odreagować swoje wewnętrzne smutki. Co zrobi tytułowa Nika? Pssst, już więcej nie możemy zdradzić…

Wystąpili: Monika Dwojak, Marcin Fortuna, Adrian Majewski, Magdalena Figura. Koordynator i pomysłodawca filmu: Michał Grosiak.

Co ciekawe etiuda filmowa została nagrana podczas szkolenia z realizacji filmowej w ramach grantu Konwersja cyfrowa domów kultury. Nasi pracownicy brali czynny udział podczas kręcenia filmu. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt!

Jesteśmy wdzięczni firmie Positive Art, a zwłaszcza studentom I roku Katedry Architektury Wnętrz Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu za zbudowanie scenografii! Zrobiliście kawał dobrej roboty. Dziękujemy całej grupie kreatywnych osób stojących za scenografią, obsługą i pomysłem na cały dzień zdjęciowy. Paulina Sławińska zrobiła doskonały make-up!

Projekt Konwersja cyfrowa domów kultury finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.