Przejdź do treści
zobacz
udostępnij
 • Wnętrze naszej siedziby zyskało nowy wydźwięk! To początek zmian wewnątrz budynków Amfiteatru.

  1/2

 • Nowy logotyp Amfiteatru znajdziecie już na Parkowej 1 i Daszyńskiego 5.

  2/2

Nowa strona internetowa! Zmieniliśmy się dla Ciebie

 • Wnętrze naszej siedziby zyskało nowy wydźwięk! To początek zmian wewnątrz budynków Amfiteatru.

  1/2

 • Nowy logotyp Amfiteatru znajdziecie już na Parkowej 1 i Daszyńskiego 5.

  2/2

Amfiteatr zyskał zupełnie nowy wygląd. Gdzie? Wszędzie!

Po wielu miesiącach intensywnej pracy oddajemy do Waszej dyspozycji naszą nową stronę internetową. Intuicyjną, z minimalistyczną szatą graficzną i algorytmem, który proponuje zawartość. Mamy nadzieje, że łatwiej będzie Wam odnaleźć interesujące Was informacje czy zapoznać się z proponowanymi wydarzeniami.

Zachęcamy Was do zapisania się do newslettera. Narzędzie pozwoli Wam być na bieżąco ze wszystkimi naszymi wydarzeniami.

Strona po otwarciu informuje o tym co bieżące, najaktualniejsze. Posiada zupełnie nowy kalendarz pod nazwą WYDARZENIA zawierający cały repertuar z miesięcznym wyprzedzeniem gdzie od razu możecie zakupić bilety wstępu lub dokonać rezerwacji miejsca na działania na które obowiązują zapisy. Kalendarium będzie również w wersji tradycyjnej, drukowanej, także w formie ulotki abyście jak najwcześniej mogli zapoznać się z naszymi propozycjami i zarezerwować czas dla nas!

W zakładce EDUKACJA znajdziecie kompendium informacji nt. prowadzonych przez nas zajęć, warsztatów, sekcji oraz innych działań z obszaru edukacji kulturalnej. Aktualne ogłoszenia i komunikaty, regulaminy i cenniki. Przede wszystkim jednak wyczerpujące opisy poszczególnych działań i informacje o dostępnych miejscach. Jednym kliknięciem przeniesiecie się do strefy zajęć by zapisać się na interesujące Was zajęcia, także te realizowane w Pracowni Nowych Mediów.

Dodatkową zakładkę zyskały Media. Tam znajdziecie wszelkie materiały wideo, ale również nasze wydawnictwa, słuchowiska czy podcasty.

Komunikacja jest dla nas priorytetem, dlatego w zakładce KONTAKT/DLA PRASY udostępniliśmy przeróżne materiały do pobrania. Przed wydarzeniami będziecie mogli pobrać zestawy fotografii do wykorzystania. Nie zabrakło opisów naszej działalności, historii oraz miejsca dla regulaminów, informacji o wynajmach, ogłoszeń i aktualności.

Śmiało zajrzyjcie do wszystkich podstron!

To nie koniec zmian! Wraz ze stroną internetową zmieniliśmy logotyp Miejskiego Ośrodka Kultury Amfiteatr i całą identyfikację wizualną, która pozwoli nam na spójne i jeszcze lepsze komunikowanie informacji związanych z funkcjonowaniem Amfiteatru.

Zmieniamy także nasze media społecznościowe by wydarzenia zyskały większą i lepszą ekspozycję.

Przed nami kampania wdrażająca naszą nową identyfikację, nowe szyldy wewnątrz i na zewnątrz naszych obiektów, gabloty na plakaty oraz oczywiście atrakcyjne wydarzenia w nowej szacie graficznej, pełne fotorelacje, nowe podcasty…

Chwile wdrażania są obarczone błędami. Jeżeli Twoim zdaniem coś jest nie tak, czegoś zabrakło napisz: promocja@amfiteatr.radom.pl.

Nasza nowa identyfikacja to dzieło zespołu RÓBMY SWOJE. Szczególne podziękowania dla Łukasza Izerta i Michała Drabika.