Przejdź do treści
zapisz się
zapisz się
udostępnij
  • 1/2

  • 2/2

Nowe zajęcia w ofercie – Studio Ukulele i Digital Painting

  • 1/2

  • 2/2

Informujemy, że w ofercie zajęć Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5 znalazły się nowe zajęcia: Studio Ukulele oraz Digital Painting. Prowadzącymi zostały: Wiktoria Guzy oraz Marta Pudzianowska. Obecnie jest prowadzony nabór na te aktywności w naszej strefie zajęć.

Studio Ukulele
w każdą środę w godz. 13.00-20.00

Ukulele to niepozorny hawajski instrument przypominający wyglądem małą gitarę. Jego niewielkie rozmiary i stosunkowo proste do złapania chwyty powodują, że jest to idealny wybór na pierwszy instrument dziecka. Właściwie już po pierwszej lekcji można cieszyć się z samodzielnie zagranego utworu! Ukulele jest świetnym wyborem dla wszystkich rozpoczynających swoją muzyczną przygodę.

Wiek uczestników: 6-16 lat
Zajęcia indywidualne lub w grupach 2-3 osobowych
Czas trwania zajęć: 45min
Koszt zajęć: 120 zł/miesiąc – zajęcia raz w tygodniu

Wiktoria Guzy – wokalistka, songwriterka, pasjonatka muzyki – szczególnie gry na gitarze i ukulele. Swój warsztat szkoliła pod okiem wybitnego polskiego gitarzysty – Michała Trzpioły. Aktualnie zgłębia wiedzę na temat gitary basowej. Uczestniczka wielu radomskich wydarzeń kulturalnych jako wokalistka i gitarzystka, m.in: „Uliczka Tradycji”,  „Anima Urbis 2019” czy koncerty Big Bandu „Mundana”. Wielokrotna finalistka „Muzycznych Kazików”. Członkini oktetu „The Flying Jazz Band”, gitarzystka, basistka i wokalistka kolektywu „Sea Salt”. Tworzy też swój własny projekt sygnowany jako Wiktoria Guzy Ensemble. Udziela się także w projektach online jak „Retro Vibes”, „Home Duets” czy „All About Funk”. Wiktoria to również artysta plastyk, studentka kierunku Sztuka Mediów i Edukacja Wizualna na wydziale sztuki UTH Radom. Niedawno wróciła z wymiany studenckiej „Erasmus”, gdzie poza sztukami plastycznymi także odkrywała francuski świat muzyczny.

Digital Painting
w każdy poniedziałek w godz. 17.00 – 19.00

Digital painting czyli malarstwo cyfrowe staje się ostatnio coraz bardziej popularną techniką wśród artystów, nawet tych najmłodszych. Jest to relatywnie szybszy i tańszy sposób ekspresji niż techniki tradycyjne, dzięki czemu używany jest w wielu dziedzinach. Dlatego malarstwo cyfrowe może być świetnym hobby, które z czasem ma szansę stać się dobrą inwestycją w przyszłość.

Wiek uczestników 10-17 lat
Ilość grup: 1 grupa maks. 8 os.
Czas trwania zajęć – 60 min
Koszt zajęć: 120zł/miesiąc – zajęcia raz w tygodniu

Marta Pudzianowska – zdolna uczennica klasy na profilu społeczno-prawnym w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Tytusa Chałubińskiego w Radomiu. Animatorka, organizatorka wydarzeń artystycznych i kulturalnych. Również emerytowana harcerka. Pełniła funkcję w reżysera przy produkcji pierwszego radomskiego filmu musicalowego „Puls sióstr”. Jednak od zawsze lubiła malować. Utalentowana plastycznie i nakierowana na multimedia. Jej celem jest w przyszłości tworzyć filmy animowane w technice komputerowej. Dzisiaj wykonuje wiele projektów graficznych na potrzeby promocji imprez. Jej ulubionym narzędziem jest tablet graficzny lub iPad. Za pomocą mobilnych urządzeń wprowadzi uczestników zajęć w magiczny świat digital paintingu.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą i dołączenie do naszej sekcji edukacyjnej.