Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Spotkania poprowadzi Piotr Stiff Stefański – założyciel Studium Instrumentów Etnicznych oraz zespołu DYM, jeden z najbardziej doświadczonych bębniarzy w Polsce.

Nowy Rok zaczynamy niezwykle ekscytująco! Nasz Otwarty Teatr Perkusyjny zaprasza 4 i 5 stycznia

Spotkania poprowadzi Piotr Stiff Stefański – założyciel Studium Instrumentów Etnicznych oraz zespołu DYM, jeden z najbardziej doświadczonych bębniarzy w Polsce.

Nadszedł długo wyczekiwany Nowy Rok! W 2023 roku zespół Amfiteatru życzy Państwu samych ekscytujących chwil, pełnego roku bez trosk i zmartwień, życia w miłości, przyjaźni i szczęściu. Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie, a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech. Przede wszystkim życzymy uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach Amfiteatru!

W styczniu nie próżnujemy i otwieramy miesiąc czymś zupełnie nowym. Śmiało możemy potwierdzić, że to jedyna taka propozycja na kulturalnej mapie Radomia. Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach Otwartego Teatru Perkusyjnego!

Zapraszamy 4 stycznia o 19.00 do Trzeciego Miejsca – będziemy czekać w budynku Amfiteatru przy ul. Śniadeckich 2, aby wspólnie nauczyć się gry na instrumentach etnicznych pochodzących z całego świata – darbukach, djembe, congach, dundunach i innych. Udział w warsztatach będzie możliwością eksperymentowania z instrumentami i rytmem. Planowanym efektem spotkań jest powstanie teatru perkusyjnego, w którym aktorami będą uczestnicy warsztatów. Formuła cyklicznych warsztatów jest z założenia dostępna dla każdego, bez względu na wiek czy posiadane umiejętności.

Spotkania zostały zaplanowane cyklicznie i w styczniu będą się odbywały 4, 11, 18 i 25 stycznia. Zawsze o tej samej godzinie, w tym samym miejscu.

Jeżeli nie możecie być z nami w środę to może czwartek będzie idealnym dniem, aby dołączyć do naszego performance’u ulicznego. Kto wie? Może będziemy bębnić na całej ulicy Żeromskiego? 5 stycznia o 19.00 wraz z Otwarta Wine Cafe zapraszamy wszystkich miłośników integracji przy muzyce na warsztaty z instrumentami perkusyjnymi. Będzie można zagrać na bębnach pochodzących z całego świata i spontanicznie wraz z innymi tworzyć różnorodne rytmy. Widzimy się przy ulicy Żeromskiego 29.

Jedno jest pewne będzie się działo! Co więcej w naszym repertuarze? Warto sprawdzić dedykowaną zakładkę: WYDARZENIA.