Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Opowieści WigilijneJuż niedługo pierwsza gwiazdka! Wypatrywaliście już nieba? A może wciąż pakujecie prezenty? Jedno jest pewne: my już nie możemy się doczekać, aby ponownie nasze przepisy pojawiły się w Waszych domach. Niemalże w przededniu Bożego Narodzenia (jak ten rok szybko zleciał!) odkrywamy kulinarnego Ducha Świąt. Spotkania z rodziną, długo wyczekiwane odpakowanie prezentów, zapach pierniczków – to przed nami. Pomyśleliśmy, że możemy Was nieco zainspirować do wspólnego gotowania z naszymi przepisami.

Być może ten materiał mógł Wam umknąć, ponieważ dokładnie pod koniec ubiegłego roku wdrażaliśmy naszą nową stronę internetową.

Do „Wigilijnych Opowieści” Dyrektor Amfiteatru Waldemar Dolecki zaprosił Małgorzatę Potocką – Dyrektorkę Teatru Powszechnego im. J. Kochanowskiego w Radomiu oraz Przemysława Czaję – Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Zastanawiacie się, jak nasi goście spędzają ten magiczny czas? Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego w budynku Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu.

My uwielbiamy Święta. Dużo zdrowia i bliskości dla Was! Wesołych Świąt!