Przejdź do treści
zobacz
zobacz
udostępnij

Osiedle IDEA przyzwyczaja nas do kulturalnych wrażeń! Kino plenerowe poleca się na sobotni wieczór. Widzimy się 9 września o 19.00 na ul. Listopadowej 19!

Organizujemy dla Was kino plenerowe! Film „Lena i Śnieżek” poleca się na wieczorny sobotni seans

Osiedle IDEA przyzwyczaja nas do kulturalnych wrażeń! Kino plenerowe poleca się na sobotni wieczór. Widzimy się 9 września o 19.00 na ul. Listopadowej 19!

Długo nie organizowaliśmy dla Was kina plenerowego! Czas nadrobić stracony czas i cieszyć się ostatnimi letnimi wrześniowymi wieczorami. To już będzie tradycją, że na osiedlu IDEA przy ul. Listopadowej 19 w Radomiu tworzymy niestandardowe aktywności, aby dotrzeć z kulturą do każdego. Co powiecie na kino familijne pod chmurką? Przygotowujemy dla Was leżaki, kocyki oraz… darmowy popcorn!

Na osiedlu IDEA mogliśmy się spotkać w lipcu podczas „Dnia Sąsiada”. Wówczas zgromadziliśmy niemałą liczbę aktywnych uczestników, którzy przybyli bębnić, piec przepyszny i domowy chleb, a także chętnie brali udział w aktywnościach dla rodzin. Wymienialiśmy się doświadczeniami oraz przyszło nam poznać swoich sąsiadów! Wiele z tych znajomości pozostanie na lata, dzięki Unidevelopment S.A. – deweloperowi osiedla i pomysłodawcy wydarzeń.

Dzisiaj również mamy nadzieję na taką sielankową i iście sąsiedzką atmosferę podczas kina plenerowego, które jest drugą okazją na sieciowanie się zamieszkującej społeczności z osobami spragnionymi kulturalnych wrażeń. Kultura jest wspólnym mianownikiem i cieszymy się, że to właśnie kultura nas łączy!

W sobotni wieczór, 9 września o 19 w planie kino familijne! Film „Lena i Śnieżek” to niezwykle ciepła opowieść o nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią lwiątku. Czy wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony przemytników zwierząt oraz szkolnych chuliganów? Odpowiedź rozbawi i zachwyci wszystkich widzów. Udział w seansie stwarza również okazję do porozmawiania o zaufaniu w rodzinie i o ochronie dzikich zwierząt.

Zaserwujemy Państwu darmowy popcorn! Pragniemy, aby mieli Państwo same pozytywne recenzje! Będziecie z nami?