Przejdź do treści
kup bilet
udostępnij

Ostatnie bilety na piątkowy karnawał. Bawimy się w rytmach Latino i Afro

  • 1/1

Piątek, wieczór, Kawiarnia Artystyczna przy Parkowej 1. Czy nie lepiej opuścić kanapę i wybrać klimatyczny karnawał w Amfiteatrze? Tym bardziej, że jesteśmy jedną z niewielu klubokawiarni na mapie Radomia! Co przed nami w najbliższy piątek? Gorący karnawał w rytmach Latino i Afro! Chyba nie musimy namawiać Was na dyskotekowe szaleństwo. Jeszcze nieraz zaskoczymy Was propozycjami na wspólną zabawę.

Mamy dla Was ostatnie bilety, po czym zamykamy pełną salę! 27.01 | 20:00 ⭢ KUP BILET

Przy zjawiskowej muzyce Latino i Afro będziemy bawić się na całego. Nie dajmy się niskim temperaturom, czy mroźnemu wiatru. Zapraszamy do udziału w imprezie tanecznej, wypełnionej gorącymi rytmami z dwóch kontynentów. Karnawałowe, dyskotekowe szaleństwo rozkręci DJ Maciej Małecki, który zaserwuje uczestnikom żywiołowy, muzyczny miks hitów. Zabrzmią najbardziej znane przeboje Glorii Estefan, Shakiry czy Ricky’ego Martina. Latynoskie hity będą przeplatane energetycznymi rytmami prosto z Czarnego Lądu.

Dobra wiadomość jest taka, że to nie ostatnie karnawałowe spotkanie. Dla wiernych fanów muzyki Gospel, których mamy w Radomiu pokaźną ilość organizujemy 4 lutego o 18.00 „Karnawałowy koncert Gospel”. Więcej o wydarzeniu tutaj.