Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Na energicznego Piotra Stefańskiego czeka kolejne wyzwanie! Będziemy bębnić – mamy nadzieję – w Twoim domu!

Otwarty Teatr Perkusyjny może zagrać w Twoim domu! Otwieramy zgłoszenia

Na energicznego Piotra Stefańskiego czeka kolejne wyzwanie! Będziemy bębnić – mamy nadzieję – w Twoim domu!

Amfiteatr zawsze był otwarty na nowe inspiracje, ale taka propozycja zdaje się mieć swoistą premierą w ponad 40-letniej tradycji. Chcemy, aby jedno z naszych flagowych wydarzeń odbyło się w… Twoim domu!

Chcesz dać znać sąsiadom, że Twoja domówka wyróżnia się zupełnie czymś nowym? A może jesteście grupą znajomych, która wpadła na zwariowany plan zrobienia komuś niespodzianki? Wszystkie chwyty dozwolone! Wystarczy, że zgłosisz swoją kandydaturę, a my zorganizujemy takie wydarzenie: począwszy od transportu bębnów, po namówienie naszego instruktora, aby dał niezapomnianą lekcję grania. Zaprosimy też naszego fotografa! Dlaczego mamy nie pochwalić się Waszą energią?

To propozycja dla wszystkich, którzy lubią wspólnie grać na bębnach. Formuła warsztatów perkusyjnych teraz będzie mogła zagościć w domach wszystkich tych, którzy chcieliby zorganizować u siebie integrujący, bębnowy wieczór ze znajomymi. Udział w wydarzeniu to okazja do zabawy rytmem z wykorzystaniem różnorodnych instrumentów etnicznych, pochodzących z różnych stron świata. Pojawią się zatem djembe, darbuki, congi czy dunduny, z dźwiękiem których będzie można wspólnie poeksperymentować. Możliwość grania na bębnach jest z założenia dostępna dla każdego, bez względu na wiek czy posiadane umiejętności.

Jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie naszą grupę podczas trzeciej edycji Free(Ra)dom Festival!

Spotkanie poprowadzi Piotr Stiff Stefański – założyciel Studium Instrumentów Etnicznych oraz zespołu DYM, jeden z najbardziej doświadczonych bębniarzy w Polsce.

Zgłoszenia na organizację wieczoru perkusyjnego przyjmujemy pod adresem mailowym: anna.dudziak@amfiteatr.radom.pl