Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Pablopavo i Ludziki

  • 1/2
  • 2/2

Przed nami szlagier listopada! Pablopavo i Ludziki czyli niepowtarzalny Paweł Sołtys zagra przed radomską publicznością już jutro 26 listopada 2022 roku o 18.00. Dla Amfiteatru, po październikowej odsłonie z Renatą Przemyk to kolejny koncert organizowany w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego przy ul. 25 Czerwca 70. Tym razem muzyka wszechstronna i trudna do przypisania jednym konkretnemu stylowi. Śpieszcie się! Jeszcze dziś bilety są dostępne w niżej cenie.

Pablopavo w 1993 r. założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan. Jest laureatem przyznanego w 2014 roku “Paszportu Polityki” w kategorii “muzyka popularna”.Płyty w dorobku artysty to: nagrane w formacji Pablopavo i Ludziki:  „Telehon” (2009), „10 piosenek” (2011), “Ladinola” (2017), “Marginal” (2018), ; nagrana z producentem Praczasem „Głodne kawałki” (2011); “Polor” (2014); solowy album “Tylko” (2014); nagrana z formacją Zjednoczenie Soundsystem “Inity” (2015); płyta powstała w ramach trio Pablopavo/Iwanek/Praczas “Wir” (2015); stworzona z formacją Naprawdę Duży Zespół “Wszystkie Nerwowe Piosenki” (2020).

30 marca 2022 ukazała się szósta studyjna płyta Pablopavo i Ludzików.

Artysta o „Mozaice” wypowiedział się w tych słowach:

„Nowa płyta będzie się nazywać Mozaika. Pod okiem i uchem DjZero nagraliśmy na nią 11 utworów rożnej długości. Napisałem dziewięć tekstów, jeden napisał Earl Jacob, a jeden wzięliśmy z książki Marcina Sendeckiego. Muzycznie, jak to zwykle u nas, jest inaczej niż dotąd. Jedni mówią, że bliżej Molesty, drudzy, że raczej Anawa, czyli najpewniej jest to jakieś pobocze muzyczne, gdzie walają się niedoszłe przeboje i przerdzewiałe refreny. Ostatnie trzy lata jakie minęły od wydania Marginala nie były dla nikogo łatwe. Ani dla grajków ani dla słuchaczy. I trochę o tym jest ta płyta, ale też trochę o tym, że są rzeczy, które pomagają przetrwać najcięższe chwile. Rusza zaraz przedsprzedaż, a my w końcu marca ruszamy w trasę by grać dla Was te nowe numery. I trochę starszych też. Zamawiajcie, przychodźcie na koncerty, dbajcie o siebie.”

BILETY WSTĘPU: 69 zł w przedsprzedaży, 79 zł w dniu koncertu – dostępne na biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność tylko gotówką) a w dniu koncertu w Zespole Szkół Muzycznych (płatność tylko gotówką).

Partnerem wydarzenia jest Enea Nowa Energia. Dziękujemy za wsparcie kultury!