Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Niebywałe! Paranienormalni wystąpią na dużej scenie Amfiteatru już 24 czerwca.

PARANIENORMALNI – BEZ ZNIECZULENIA! PRZEŻYJ Z NAMI NAJLEPSZY KABARETOWY WIECZÓR

Niebywałe! Paranienormalni wystąpią na dużej scenie Amfiteatru już 24 czerwca.

Kup bilet na najśmieszniejszy wieczór tego roku!

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?

Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena. „Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Bilety wstępu są już dostępne! Koszt wejściówki to 49 zł w przedsprzedaży i 60 zł na tydzień przed rozpoczęciem wydarzenia.

Niebywałe! Paranienrormalni wystąpią na dużej scenie Amfiteatru już 24 czerwca. Bilety w sprzedaży