Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

W Dzikich Wężach przy ul. Parkowej 1 energii na pewno nie zabraknie!

Performance Otwartego Teatru Perkusyjnego – dołącz do niepowtarzalnego widowiska

W Dzikich Wężach przy ul. Parkowej 1 energii na pewno nie zabraknie!

Zapraszamy na premierowy performance Otwartego Teatru Perkusyjnego, który już dwóch lat działa przy Amfiteatrze. W grudniowym repertuarze znalazło się miejsce na pełne energii show! Wydarzenie zakłada włączenie publiczności w działania artystyczne. Kupując bilet wspierają Państwo rozwój projektu, który jest działaniem w głównej mierze społecznym.

Wydarzenie jest podsumowaniem rocznej pracy powstałego w styczniu Otwartego Teatru Perkusyjnego. Uczestnicy regularnych, cotygodniowych warsztatów przygotowali wyjątkowy performance, wypełniony rytmami instrumentów etnicznych pochodzących z różnych stron świata, a także elementami śpiewu czy melorecytacji. Zapraszamy w piątek, 8 grudnia o godz. 20:00 do klubu Dzikie Węże zlokalizowanego przy ul. Parkowej 1.

Otwarty Teatr Perkusyjny powstał jako jedna z inicjatyw w ramach Trzeciego Miejsca, stworzonego w budynku Amfiteatru przy ul. Śniadeckich 2, gdzie odbywają się wydarzenia skupione wokół dobrostanu i rozwoju osobistego. Teraz zaś nadszedł czas, by tę zgromadzoną, pozytywną energię uwolnić i dać się ponieść nieskrępowanej ekspresji twórczej.

BILETY WSTĘPU: 10 zł – w przedsprzedaży; 15 zł – w dniu koncertu. Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru przy Parkowej 1 (płatność wyłącznie gotówką).