Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Zapraszamy na wydarzenie już 28 października. Koncert odbędzie się w Amfiteatrze przy ul. Śniadeckich 2. Początek o 18.00!

Poczuj relaks i udaj się podróż w głąb siebie. W najbliższy piątek koncert mis tybetańskich

Zapraszamy na wydarzenie już 28 października. Koncert odbędzie się w Amfiteatrze przy ul. Śniadeckich 2. Początek o 18.00!

Zmęczeni po trudnym tygodniu? Niestety w środku tygodnia można to już przewidzieć. Pomyśleliśmy o Was i Waszym błogim stanie za sprawą nietypowego i mocno piątkowego koncertu. Jesteście gotowi na dźwięki, które ukoją zmysły?

Udział w wydarzeniu to sposób na głęboki relaks i podróż w głąb siebie. Rozświetlające półmrok światło świec, zapach kadzidła, kojące dźwięki, które przenikają duszę i ciało dobroczynną wibracją. W tak przyjaznym, przyjemnym otoczeniu można się po prostu położyć na macie i dać się otulić zapachami i dźwiękami wokół. A to wszystko sprawi, że po sesji uczestnicy poczują się odprężeni i napełnieni pozytywną energią.

Koncert wykona Barbara Czyżewska – Drabik, artysta plastyk, pasjonatka muzyki oraz rozwoju duchowego i osobistego. Pracuje z ludźmi głównie poprzez terapię czaszkowo-krzyżową, masaż misami, afirmacje, medytację i wizualizację.

Wybierając się na spotkanie, warto zabrać karimatę, poduszkę, ulubiony kocyk, wodę – będą także przygotowane zapasowe karimaty. Przewidziany jest również mały poczęstunek.

BILETY WSTĘPU: 35 zł. Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność gotówką). Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówki – w miejscu wydarzenia nie będzie możliwości kupna biletu.

Liczba miejsc ograniczona!