Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Sebastian Klochowicz startuje z nowym projektem fotograficznym. Zapraszamy do naszej Pracowni Nowych Mediów!

PROFILE – weź udział w ciekawym projekcie fotograficznym

Sebastian Klochowicz startuje z nowym projektem fotograficznym. Zapraszamy do naszej Pracowni Nowych Mediów!

W ostatnim czasie mogliście zauważyć pewną nowość w repertuarze Amfiteatru. PROFILE to projekt Sebastiana Klochowicza – radomskiego fotografa, który uwieczni Wasze portrety tu i teraz, by za kilka lat wrócić do losów osób uwiecznionych. Zachęcamy do udziału w styczniowym naborze!

Działanie polega na stworzeniu zestawu portretów młodych i dorastających ludzi wchodzących w dorosłość, będących nadzieją dla naszej przyszłości. Pomysł zakłada wykonanie serii zdjęć metodą fotochemiczną, aparatem wielkoformatowym o formacie filmu 4×5” co jest nawiązaniem do korzeni fotografii – jej niezwykłej tradycji.

Uczestnicy projektu w wieku od 15 do 30 lat otrzymają unikalną odbitkę stykową na papierze fotograficznym. Projekt będzie otwarty i pozwoli jego „spadkobiercy”, aby w przyszłości powrócić do bohaterów stworzonych fotografii. W ten sposób fotograf dopowie historię na temat ich rozwoju, spełnionych bądź niezrealizowanych nadziei.

Fotografie wykona Sebastian Klochowicz – Artysta Związku Polskich Artystów Fotografików.

Działanie jest prowadzone w sposób bezpłatny dla uczestników. Fotograf również nie będzie wynagradzany. Obowiązują zapisy pod adresem mailowym: alicja.gryz.wasil@amfiteatr.radom.pl

Partnerem projektu jest Amfiteatr. Miejski Ośrodek Kultury oraz Pracownia Nowych Mediów, w której będzie realizowany projekt.