Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Zgłoszenia zbieramy do 22 marca!

Przed nami konkursy recytatorskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych – zapraszamy do zapisów!

Zgłoszenia zbieramy do 22 marca!

Wspólnie z Towarzystwem Kultury Teatralnej „Ziemia Radomska” oraz przy współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury zapraszamy do udziału w konkursach recytatorskich: 47. Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”, XLI Małym Konkursie Recytatorskim oraz 69. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

Zachęcamy do aktywnego udziału i przesyłania swoich zgłoszeń do 22 marca 2024 uczestników eliminacji dzielnicowych oraz powiatowych. Zgłoszenie należy przesłać drogą mailową na adres: daszynskiego5@amfiteatr.radom.pl lub dostarczyć osobiście do biura.

Przesłuchania eliminacyjne do konkursów „Warszawska Syrenka” oraz Małego Konkursu Recytatorskiego dla powiatu odbędą się 5 kwietnia 2024, zaś dla dzielnicy 8 kwietnia 2024. Obydwa przesłuchania rozpoczną się o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr w Radomiu w obiekcie przy ul. Daszyńskiego 5.

Zgłoszenia do 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego można dostarczyć do 12 kwietnia 2024. Należy je przesłać drogą mailową na adres: daszynskiego5@amfiteatr.radom.pl lub przynieść osobiście do biura.

Przesłuchania eliminacyjne do 69. OKR odbędą się 19 kwietnia 2024 o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr w Radomiu w obiekcie przy ul. Daszyńskiego 5.

Wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo w regulaminach w/w konkursów. Karty zgłoszeniowe stanowią załączniki do konkursów. Oryginał wypełnionej karty zgłoszenia dostarczy uczestnik w dniu konkursu.

Regulamin 47. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
Regulamin XLI Mały Konkurs Recytatorski
Skrót regulaminu OKR

Karta uczestnika Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
Karta uczestnika XLI Małego Konkursu Recytatorskiego

Karta uczestnika – Teatr Jednego Aktora
Karta uczestnika – Recytatorski/Wywiedzione ze słowa
Karta uczestnika – Poezja śpiewana