Przejdź do treści
kup bilet
kup bilet
kup bilet
kup bilet
 • Przed świętami nauczymy się wypiekania i dekorowania fantastycznych pierników!

  1/3

 • Wykonamy nie jedną ozdobę świąteczną.

  2/3

 • Kto będzie z nami 4, 11 i 18 grudnia? Wszystkie wydarzenia rozpoczynają się o godz. 16.00.

  3/3

Święta na warsztacie

 • Przed świętami nauczymy się wypiekania i dekorowania fantastycznych pierników!

  1/3

 • Wykonamy nie jedną ozdobę świąteczną.

  2/3

 • Kto będzie z nami 4, 11 i 18 grudnia? Wszystkie wydarzenia rozpoczynają się o godz. 16.00.

  3/3

Święta na warsztacie to doskonała okazja do spędzenia czasu razem! Przybywajcie całymi rodzinami!

Nadchodzą Święta! Czas na Święta na warsztacie! Poczuj z nami magię Świąt! W małych grupach wzajemnie się zainspirujemy do spędzenia świąt w duchu pełnym kreatywności. Z nami wrzucisz coś na ząb, wykonasz coś na choinkę i zrobisz coś na prezent… Chcesz się zainspirować i dobrze się przy tym bawić? Wybierz warsztaty z pieczenia pierników, wykonywania ozdób świątecznych i tworzenia świątecznych wianków. Przed nami trzy doskonałe spotkania w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 5

Pierniki, ozdoby świąteczne, a może coś na prezent? Przedstawiamy trzy spotkania, które odbywają się zawsze o jednej godzinie!

fot. www.pixabay.com

Coś na ząb: Pierniki – 4 grudnia, godz. 16.00 przy ul. Daszyńskiego 5

Zapach piernika, najbardziej kojarzą się nam ze świętami, prawda? „Coś na ząb” to spotkanie, które wprowadzi Was w iście świąteczny klimat. Przygotujemy mnóstwo pierników! Poznacie technikę przygotowania ciasta i sposoby jego wypiekania. Skupimy się także na tajnikach dekorowania! Gwarantujemy, że powstaną pyszne prace, które z przyjemnością zjecie podczas świątecznego ucztowania.

Warsztaty poprowadzi Anna Lipiec z Robmłyn.

fot. www.pixabay.com

Coś na choinkę: Ozdoby Świąteczne – 11 grudnia, godz. 16.00 przy ul. Daszyńskiego 5

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Pamiętacie ten co roczny pośpiech? Gdyby się tak na  chwilę zatrzymać i z najbliższymi, wspólnie zadbać o świąteczną aurę? Zapraszamy na warsztaty tworzenia ozdób choinkowych, które wykonamy z kolorowego papieru, patyczków, szyszek, wełny oczywiście nie zabraknie też brokatu. Przyjdź do nas z rodziną, jeżeli nie jest Ci straszne wycinanie, wiercenie, doklejanie, sklejanie czy wiązanie pętelek. Będzie to niezapomniany czas, a Wasza choinka będzie najbardziej kolorową, najbardziej szaloną, najpiękniejszą na całym mieście! Warsztaty dla osób w wieku od 3 do 99 lat.

Wybierając się na warsztaty możesz przynieść ze sobą swoje ulubione patyczki, szyszki lub inne skarby, które chcesz zawiesić na choince.

Warsztaty poprowadzi Karolina Rudecka, która z zamiłowania jest działaczką społeczną, edukatorką i animatorką. Uwielbia prowadzić warsztaty i zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bliska jest jej idea slowlife, wierzy w idee zrób to sam (DIY).

fot. www.pixabay.com

Coś na prezent: Stroiki Świąteczne – 11 grudnia, godz. 16.00 przy ul. Daszyńskiego 5

Wianki bożonarodzeniowe to hit ostatnich lat. Przede wszystkim są pięknym elementem ozdobnym, można zawiesić je na drzwiach, położyć na wigilijnym stole, ozdobić nimi kominek, ścianę lub okno. Mogą być naturalne, ciepłe i oświetlone delikatnym światłem świec lub oddawać nowoczesny charakter wnętrza i upiększać je. Ich tworzenie to wielka frajda, wprowadza nas w klimat świąt i pozwala oderwać się od codziennych obowiązków. Piękny i efektowny element dekoracji może stać się tez pięknym prezentem dla bliskiej Ci osoby.

Warsztat poprowadzi Dorota Borycka z warsztatowni MammaLeo.

Bilety wstępu:

Wstęp na wydarzenia jest biletowany: 15 zł – bilet pojedynczy; 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły); 80 zł – karnet na wszystkie trzy spotkania. Odsyłacze do wejściówek znajdują się na górze tej strony.

Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona!

Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.